Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 Şubat 2018

İyi akşamlar hocam E-Ticaret sitemin,
1: Google'da kaçıncı sırada olduğunu nasıl öğrenebilirim?
2: Google'da üst sıraya çıkmak için ve müşteri bulmak aylık reklam ücreti verdim ama sanırım boşa gidiyor? Geri dönüş alamıyorum.
3: Satış yapabilmem için yapmam gerekenler acaba nelerdir?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

23 Ocak 2018

Binlerce ürünün bulunduğu E-Ticaret sitemde kategori sıralamlarında gayet iyi durumdayım ancak ürün aramalarında ya ilk sayfa sonları yada 2-3. sayfalardayım. Ürün bazlı seo nasıl yapılmalı?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

31 Temmuz 2015

Web sitesi kurmak için ücretsiz yerler var. Ne derece güvenilir yada işe yarar bilmiyorum fakat diyelim ki oradan bir site kurduk. Bunu SEO ya illa kayıt etmek mi gerek? Yada oluşturduğumuz blog yada vs herhangi bir şeyi SEO ya bağlı nasıl yapacağız? Yani SEO girişi nasıl oluyor? Ve bu işten nasıl para kazanacağız? Tam anlamıyla anlamış değiliz yardımcı olur musunuz

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

20 Haziran 2015

Canlı TV sitelerine ne şekilde SEO yapılmalıdır? Backlink ve site içi SEO çalışmalarında nasıl bir yol izlenmelidir?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

12 Haziran 2015

Blogger sitelerinde bir ayrıcalık veya bir ayrımcılık var mı? Sonuçta ücretsiz bir altyapı. Google ücretsiz blogger sitelerine nasıl bakıyor? Blogger sitelerine SEO yapılır mı? Eğer yapılıyorsa WordPress veya joomla ile aynı stratejiler mi uygulanır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

22 Şubat 2015

merhabalar bir film sitesi açtım ve bugün 400 film ekledim ama Google Search Console'dan index al dedim ama hala 50 tane index aldı şimdi diyorum ki bugün 400 film daha ekleyeyim toplam 800 olsun sorun olur mu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

22 Şubat 2015

Ben satış ortaklığı yaparak ürün tanıtım sitesi kurmak istiyorum. Ürün tanıtım sitelerinde sizin de bildiğiniz gibi ana sayfada çok fazla uzatmadan ürünün tanıtımı yapılır ve ana satış sayfasına yönlendirilir. Başka içerik eklemeye de pek müsait bir site tarzı değildir tanıtım siteleri.

Yani ben satacağım üründen başka hiçbir şeye dikkatinin kaymamasını isterim gelen ziyaretçinin ve bu tip durumlarda başka sayfalar açıp içerik yazmakta zarar verir diye düşünüyorum. Durum böyleyken SEO'da yükselmek için güncel içeriğin önemi de ortada nasıl bir yol izlemeliyim ki hem yeni içerik koyabileyim hem de ziyaretçimin dikkati ana sayfada tanıtımını yaptığım üründen başka bir şeye kaymasın? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler kolay gelsin...

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

16 Şubat 2015

İlan Scripti ile Eticaret Nasıl başarılı olunur? Hazır bir altyapı ile özel yazılımlarla mücadele edebilir miyim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 Aralık 2014

İngilizce bir sitem var sitenin içeriği de İngilizce, haliyle kelimelerde İngilizce tanıtım yazısını tr li sitelerden aldığımız için makale İngilizcemi olması gerekiyor yoksa Türkçe makale İngilizce kelimeden çıkış şeklindemi, bu tarz İngilizce sitelerde SEO çalışması nasıl olmalıdır detaylı yazarsanız sevinirim.teşekkür ederim şimdiden

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Kasım 2014

gelişen teknolojiye göre ileri dönük çalışma yapmaya başladım. Örneğin Google'da Android kelimesi yazdığında Google'nin sitesi Andro ID - Android Apps on Google Play çıkıyor benim site ilerki zamanda Google'nin Androıd sitesini geçerse Google yöneticileri tarafından herhangi bir sorun olur mu? veya benim sitemin sıralamasını düşürmeye müdahale ederler mi acaba? şimdiden teşekkür ederim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

18 Ağustos 2014

Benim bir web sitem var. Tamamen Yapboz oyunları paylaşıyorum. Daha siteyi açalı 23-24 gün oldu. Google'da ilk sayfaya gelmek belki bu kadar kısa sürede mümkün değil ancak Alexa üzerindede kötü bir gidişat sergiliyor. Rakiplerime karşı daha uzun içerikler giriyorum. Etiketleri arama sonuçlarına daha uygun ekliyorum. Anında index alıyorum ancak oyuna giren olmadığı için bir etkisi olmuyor. Sosyal medyayı kullanmaya çalışıyorum. Takip eden, beğenen yok. Bütçe deseniz kısıtlı bir tanıtım yazısı aldım. Yaklaşık 5-6 gün oldu ancak hala faydasını göremedim. Anahtar kelimemde ilk 500'de dahi değilim. İlk açtığımda ilk 100'lere falan gelmişti ancak şimdi 500'e bile giremiyor. Bunun sebebi birkaç tane paravan açmıştım blogger üzerinden ancak yarım yamalak indexleri vardı. Faydası bile olmaz deyip sildim. Sebebi o mu yoksa başka bir sebep mi var veya zamana mı bırakayım?

avsiye istiyorum açıkcası. Vereceğiniz cevap sitenin geleceğini belirleyecek. Doğru cevap vereceğinize eminim ancak ekstra önemli bir konu benim için.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 Temmuz 2014

Kendime ait web sitemi incelemenizi ve yorumunuzu beklemekteyim. 5 yıllık olan sitede hatalar var fakat düzeltemiyorum. İçerik olarak özgün yazılar yazmakta fakat beklediğim hit günlük hala 500' civarında. Sizce tema değiştirmeliyim?