Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1174 Görüntülenme

İngilizce bir sitem var sitenin içeriği de İngilizce, haliyle kelimelerde İngilizce tanıtım yazısını tr li sitelerden aldığımız için makale İngilizcemi olması gerekiyor yoksa Türkçe makale İngilizce kelimeden çıkış şeklindemi, bu tarz İngilizce sitelerde SEO çalışması nasıl olmalıdır detaylı yazarsanız sevinirim.teşekkür ederim şimdiden

 • 1
 • 1
 • İngilizce Siteye SEO için Yanıtlar

   admin
   Admin

   4 Aralık 2014, 09:35

   1

   Merhabalar Soner Bey;

   Siteniz İngilizce, içeriğiniz İngilizce dolayısıyla hitap ettiğiniz kesim gereği İngilizce makaleler yazdırıp İngilizce sitelerde yayınlamanız gerekecektir. Yada en azından hostingi yurtdışı lokasyonlu Türkçe sitelerde yayınlamanız gerekecektir. Ama en sağlıklısı yabancı sitelerden tanıtım yazısı yayınlamanız gerekmektedir.

   Makalenin İngilizce, haliyle kelimelerinde İngilizce olması gerekmektedir. Çalışma yaparken Türkiye sıralamasını değil Global sıralamayı baz almanız gerekmektedir.

   Çalışmaların ise farkı daha yoğun çalışmak olacaktır. İngilizce kaynaklı site bulmak, Türkçe kaynak site bulmaya nazaran daha zor olacağından dolayı yoğun çalışma gücü gerekecektir. Çalışma yaparken rakiplerinizi backlink yönünden, çalıştıkları kelime yönünden, içerik yönünden vb gibi detaylı analiz edip bu analizlere göre sitenizin hangi çalışmaya daha ihtiyacı varsa bu çalışmalara ağırlık vererek çalışmalarınızı gerçekleştirmeniz gerekecektir. Kilit nokta, çalışmaların doğallığı açısından İngilizce siteniz için İngilizce siteler ağırlıklı çalışma yapmanız gerekecektir.

  Cevapla

  İngilizce Siteye SEO Sorusunu Cevapla