SEO ajansı olarak sizlerin web dünyasında performansınızı arttıracak optimizasyonlar sunuyoruz. 360 derece pazarlama stratejilerimiz ve tekniklerimiz ile sizleri potansiyel müşterilerinize ulaştırarak cironuzu arttırmak adına çalışmalar sürdürüyoruz.

SEO ajansı olarak; site içi SEO (one-page), site dışı SEO (off page) ve teknik SEO hizmetleri sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz sayesinde web sitenizin organik trafiği artacak ve potansiyel müşterilerinize ulaşma ihtimalinizi arttırabileceksiniz. Ayrıca sadece organik trafiğinizi arttırmakla kalmıyor, marka bilinirliğinizi artıracak çalışmalar da gerçekleştiriyoruz.

Arama motoru optimizasyonu ajansı olarak web sitenizde kısa, orta ve uzun vadede yapılacak işlemleri road map üzerinde planlayıp işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Google güncellemelerini sürekli takip edip dalgalanmalar ve güncellemeler konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

SEO Ajansı Nedir?

seo ajansı

SEO ajansı, web sitelerinin arama motorları üzerinde sıralamalarını ve organik trafiğini artıracak faaliyetler uygulayan işletmedir.

Arama motoru optimizasyonu hizmeti sağlanan işletmeler, web site sahiplerine aşağıdaki SEO hizmetlerini vermektedirler.

  1. Site İçi SEO (On Page)
  2. Site Dışı SEO (Off Page)
  3. Teknik SEO

SEO ajanslarının arama motoru optimizasyonu için uyguladığı teknik ve stratejiler birbirinden farklı olabilir ancak bütün ajanların amacı web sitelerin sıralamalarını arttırarak organik trafiği arttırmaktır.

SEO ajansları bünyelerinde birçok SEO uzmanı barındırır ve uzmanlar birbirleriyle iletişim halinde olarak web sitenizin organik trafiğini arttırmayı hedefler.

SEO ajansları arasında web sitenizdeki sorunları direkt çözen ve sorunları sizlere raporlayan ajanslar bulunmaktadır. Eğer firmanızın bünyesinde sorunları çözebilecek bir ekibiniz var ise SEO danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

SEO Ajansı Ne İş Yapar?

seo ajansı ne iş yapar

SEO ajansı, arama motorlarında web sitenizi üst sıralara getirecek optimizasyon işlemlerini yapar.

Bu işlemlerin yapılmasındaki amaç sizlerin daha fazla potansiyel müşteriye ulaşarak cironuzu arttırmaya çalışmaktır.

SEO ajanslarının yaptığı optimizasyon işleri arasında aşağıdaki birçok madde yer almaktadır.

SEO Ajansının Yaptığı İşler

✅ SEO Hocası 360 Derece Pazarlama
✅ Teknik SEO : Bütün Hatalar
✅ Site İçi SEO : İçerik Planları
✅ Site Dışı SEO : Backlink Hizmeti

1- Teknik SEO Hizmeti

Web sitenizde bulunan ve SEO açısından sorunlu olduğu tespit edilen teknik SEO hataları ajans tarafından ya optimize edilir ya da sizlere raporlanır.

2- Site İçi SEO Hizmeti

Web sitenizin içeriksel yapısının SEO’ya uygun bir şekilde tasarlanması ve içeriklerinizin planlanması işlemlerini SEO ajansı yapmaktadır.

3- Site Dışı SEO Hizmeti

Web sitenizdeki teknik ve içeriksel SEO sorunları giderildikten ve web sitenizin otoritesi oluşmaya başladıktan sonra ajansların tercihine bağlı olarak site dışı SEO hizmeti verilmektedir.

Neden Bir SEO Ajansı ile Çalışmalısınız?

seo ajansi 2

Web siteniz istediğiniz kadar trafik almıyor ve müşteri bulamıyor musunuz. Bir SEO ajansı ile çalışarak web sitenize trafik çekebilir, web sitenize giren kullanıcıları potansiyel müşteriye dönüştürebilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

Örnek olarak doğalgaz tesisat hizmeti veriyorsunuz ve istediğiniz kadar müşteriniz olmadığını varsayalım. Doğalgaz tesisatı hizmetine ihtiyacı olan insanların bir arama motoruna “Doğalgaz tesisatı“ yazdığında eğer sıralamada yoksanız müşteriniz olmamaya devam edecektir. Ancak ilgili kelimede ilk sayfada olduğunuzu farzedin. Bu sefer birçok ihtiyaç sahibi sizinle iletişime geçecektir.

Kurumsal SEO Ajansı Hizmetlerimiz

seo ajansı hizmetleri

SEO hizmeti almak ve bu hizmeti kurumsal bir firmadan almak istiyorsanız aradığınız yerdesiniz. Profesyonel SEO hizmetlerimiz sayesinde istediğiniz hedeflere Kurumsal SEO ajansı ile birlikte ulaşabileceksiniz.

Web sitenize uygulayacağımız bütün işlemler planlamalar ve road map doğrultusunda gerçekleştirilecek, sizlere aylık veya haftalık toplantılar yapılacak ve de aylık olarak web sitenizin performansı raporlanacaktır.

Kurumsal olarak verdiğimiz SEO ajansı hizmetleri ile ihtiyacınız olan yüksek organik trafiklere kümülatif bir şekilde ulaşacaksınız.

Kurumsal SEO Ajansı olarak size SEO hizmeti sunuyoruz. İsteğe bağlı olarak ADS hizmeti de sunuyoruz.

SEO Hizmeti

SEO Ajansı olarak öncelikli olarak verdiğimiz hizmet organik trafiğinizi artıracak şekilde SEO hizmeti olmaktadır. SEO hizmeti kapsamında sizinle beraber belirlediğimiz stratejimize bağlı olarak ilk etapta web sitenizin teknik sorunlarınızı gidermek için danışmanlık veririz. Ardından sıralama almak veya sıralama yükseltmek için web sitemizdeki içeriklerimizi güncelleriz. Veya ihtiyaç varsa yeni içerikler ile web sitemizi görünür hale getiririz. Ardından ise sektöre bağlı olacak şekilde site dışı SEO çalışmaları yapılır.

Örnek olarak tekrar doğalgaz tesisatı hizmeti verdiğinizi varsayalım. İlk etapta teknik hatalarınızı düzenleriz. Web sitenize gelen potansiyel müşterilere iyi bir deneyim sunmayı amaçlarız. Ardından web sitenizi potansiyel müşterilerin karşısına çıkarmak için site içi SEO çalışmalarını yürütürüz. Tüm bu aşamaları uygularken de web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları müşteriye dönüştürmek için de web sitenizdeki dönüşümleri optimize ederiz.

ADS Hizmeti

SEO ajansı olarak sizlere ADS hizmetide vermekteyiz. Teknik SEO ve site içi SEO çalışmaları sürdürülürken sektöre bağlı olarak site dışı SEO çalışmaları da yapılır. Ancak bazen istenilen arama kelimesinden birinci sırada olsanız bile kullanıcıların bir çoğu web sitenizi ziyaret etmez. Bu durumda da ADS hizmeti yardımımıza koşuyor. ADS hizmeti ile yapılan ücretli reklam çalışmalarında istenilen arama kelimelerinde müşterilerin karşısına çıkılabiliyor. Ancak şunu unutmamak gerekir. SEO çalışması yapılmamış bir web sitesinin ADS ile trafik elde etmeye çalışması çok maliyetli ve yorucu olacaktır.

UX Design Hizmeti

SEO ajansı olarak sadece web sitenizin trafiğinizi artırmakla işimizi bitirmiyoruz. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların potansiyel müşteriniz olması için UI/UX hizmeti de veriyoruz. Bazen web sitenize eklenen bir buton veya pop-up ile dönüşümlerinizde ciddi artışlar olabilir. Kurumsal SEO ajansı olarak geniş müşteri portföyümüzden elde ettiğimiz bilgi ve tecrübe ile web sitenizdeki dönüşümleri de arttırmaya yönelik destek veriyoruz.

SEO Ajansı Olarak İtibar Yönetimi Hizmeti Sunuyoruz

Kusursuz bir hizmet ve kusursuz bir web sitesi ile piyasada yer alıyor olsanız bile bazen internet ortamında itibarınızı zedeleyecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Kurumsal SEO ajansı olarak bu gibi durumlarda da web site otoritenizi koruyarak internet ortamındaki itibarınızı yükseltecek çalışmalar yapıyoruz.

İstanbul SEO Ajansı Olarak Kimlere Hizmet Veriyoruz?

İstanbul seo ajansı

İstanbul SEO ajansı olarak başta e-ticaret ve hizmet sektörü olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren web sitesine hizmet veriyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerin İstanbul dışından olması bizim için olumsuz bir durum haline dönüşmüyor. Birçok farklı il ve bölge için lokal SEO hizmeti veriyoruz.

SEO Ajansı Olarak Verdiğimiz Diğer Hizmetler

  1. E-Ticaret SEO Ajansı Hizmeti
  2. WordPress SEO Ajansı Hizmeti
  3. Lokal (Yerel) SEO Ajansı Hizmeti

SEO ajansı olarak sadece organik trafiğinizin artmasını bir başarı olarak nitelendirmiyoruz. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların istedikleri bilgi veya hizmeti en iyi ve kolay şekilde almasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu şekilde çalışarak sizin de cironuzun ciddi seviyede artmasını sağlıyoruz.

SEO danışmanlık ajansı olarak ilk aylarda yaptığım SEO hizmetinin cironuza katkısını siz de fark edeceksiniz. Verdiğimiz etkili SEO hizmeti sonucunda dijital pazarlama bütçenizi öz sermayeden değil ilk aylardan size sağladığımız ek gelirlerden karşılamanızı hedefliyoruz.

E-Ticaret SEO Ajansı Hizmeti

Birçok e-Ticaret sitesi hazır altyapı kullanmakta ve %10'luk küçük bir dilim ise özelleştirilmiş altyapı kullanarak elektronik ortamda ticaret işlemi yapılmaktadır. Fiziksel bir mağazaya göre bakımları daha az ve satış yapmak daha kolay olsada rekabet gerçekten çok sıkı olacağı için sitenizin Google'da birçok kelimede sıralama alması ve ulaşım sağlanması için e-ticaret ve SEO ikisili ayrılmaz bir ikilidir. Bu noktada sektörel rekabetinizi bir üst aşamaya ulaştırmak adına SEO ajansı ile çalışmanız çok önemli olduğunu belirtmeliyiz.

WordPress SEO Ajansı Hizmeti

WordPress altyapısı kullanan kullanıcıların birçok sektörde web sitesi kurgulayabilirler. Özellikle sayfa oluşturma, düzenleme veya silme gibi e-ticaret için kategori oluşturma ve altyapıyı doğru kurgulamada yardımcı olacağı için WordPress sizlere çok yardımcı olacaktır. Ancak WordPress, tek başına sizin isteğinizi karşılamayacaktır. İlk olarak doğru tema daha sonradan doğru eklentiler ile ilerlemeniz gerekmektedir. Bu noktada SEO ajansları size ciddi bir artı katacaktır. Çünkü SEO çalışmalarında altyapıyı doğru kurgulamak çok önemlidir. Bu noktada ajans ile danışmanlık almanız çalışmalarınızda size avantaj kazandıracaktır.

Lokal (Yerel) SEO Ajansı Hizmeti

Birçok sektör ne kadar online bacağa önem göstersede fiziksel olarak satış veya danışmanlık sağlamaktadır. Örneğin, özel öğretmenlik gibi fizikselde daha önemli bir kategorinin lokal SEO çalışmalarında daha önem kazanmaktadır. Bir diğer örnek ise araç çekici sağlayıcısı veya araç servis sağlayıcısı gibi hizmetlerde aynı şekilde fiziksel olarak satış yapmaktadırlar. Bu nedenle SEO kurumu ile beraber ilerleyerek ciddi bir avantaj sağlayabilirsiniz.

SEO Ajansı Nedir?

Web sitenizin sektörünüzde ve aranma kelimelerinizde birçok arama motorunda sıralamalarınızı yükseltmek için çalışmalar sağlayan kurum adıdır.

SEO ajansı ne yapar?

SEO ajansı genel olarak web sitenizin arama motorlarındaki performansını iyileştirmek için çalışmalar yapar. Bu işlemler arasında site içi SEO (On Page), site dışı SEO (Off Page) ve teknik SEO çalışmaları yer almaktadır.

SEO reklam ajansı ne iş yapar?

SEO reklam ajansı, web sitenizin SEO performansını yükselterek reklamlar için kalite puanınızı optimize eder. Reklam kalite puanı ise SEO performansınız ile ilgilidir.

Ankara SEO ajansı hizmeti verilmekte mi?

Evet, Ankara SEO ajansı hizmeti birçok ajans tarafından verilmektedir. Zaten arama motoru optimizasyonları işlemleri bilgisayar üzerinden gerçekleştiği için hem ulusal hem de evrensel çapta yapılabilmektedir.