SEO Fiyat Hesaplama

Teklif Formu

SEO Hocası olarak aynı sektörden ikinci müşteriyi kabul etmediğimiz için herhangi bir kelimede çalışıp çalışmadığımızı sorguladıktan sonra uygun olduğumuz kelimeler üzerinden teklif isteyebilirseniz. Çalışma konusunda daha hızlı tarafımızdan onay alabilirsiniz.


Birlikte Neler Yapabileceğimize Bakalım

  • Neye İhtiyacınız Var?

  • Şirketinizin Boyutu

  • Ne Yapıyorsunuz ?

  • Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Evet, Bunu Yapabiliriz!

Lütfen bizimle iletişime geçin.

Özellikle sitelerine SEO yatırımları ve çalışmalar yaptırmak isteyen kişilerin aklındaki ilk soru "Ne Zaman Başlamalıyım?" olmaktadır. Bizler içinse bu sorunun cevabı sürekli gelişen arama motorları algoritmaları ve artan rekabet koşulları sebebiyle erkenden adım atılması gerektiğidir Sebebi ise Google ve diğer arama motorları yeni yapıdaki sitelere popüler olmadıkları için sıralamalarda şans vermemesidir. Bizler ise sitenizi Popüler hale getirerek arama motorlarındaki prestijini önemli bir seviyeye ulaştıracağız. Kurumsal SEO hizmetleri ile belirlediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alıp, yeni müşterilere ulaşmak istiyorsanız veya marka bilinirliğinizi artırmak adına çalışmalar yaptırmak için teklif formumuzu  doldurmanız yeterli olacaktır.

Farklı kaynaklardan size iletilen SEO tekliflerinde bir kıyaslama yapma konusunda zorlanıyor musunuz? 

Bilmenizde fayda var;

  • SEO hizmetlerimiz için sözleşme imzalanmaktadır.
  • Çalışmalarımızda belirleyeceğiniz kelimelerin yanı sıra, belirlemediğiniz veya belirleyip hizmetimizin anahtar kelime sınırına takılıp iletemediğiniz kelimelerde mutlaka vardır. Bu durum için endişelenmeyin. Sektörünüzle alakalı tüm anahtar kelimelerde çalışma yapılacak kelimelere kıyasla %20-30 ilerleme sağlıyoruz.
  • Sözleşmemizde belirlenen anahtar kelimelerde veya trafiğinizde iyileşme gözlemleyemezseniz çalışmaları durdurma hakkınız bulunmaktadır.
  • SEF(Search Engine Friendly) link: SEF link olarak adlandırılan sitelerin bağlantı türlerinin arama motorlarında uygun olup olmadığını denetler. Kısaca yapılan tüm çalışmalar SEO dostudur. Arama motorlarında kısa sürede üst sıralarda yer almak için SEF link oluştururken SEO’ya en uygun link yapısını inşa ediyoruz.

Sitenize ve sektörünüze özel bir değerlendirme ile rekabet koşulları çerçevesinde en verimli çalışmalar için SEO Teklifi alabilirsiniz.