SEO SORULARI

UZMANLARIMIZ YANITLASIN

SEO Sorunuzu Sorun - Uzmanlarımız Yanıtlasın

Merhabalar; web sitemi komple değiştirmek istiyorum, değişimden sonra SEO performansımda ne gibi değişiklik olur. Bazı kelimelerde web sitem 1. sırada, tasarım değişikliğinden sonra 1. sıradan düşer mi ? Link yapıları vs. tamamen farklı olacak.

Merhaba arkadaşlar, sitenin url yapısı aslına bakarsanız www. protokulunu kaldırdım siteden yani direkt olarak siteadi.com seklinde giriş yapıyor ancak 6 aydır www olarak siteyi kullandım ve baya bir seo çalışması yaptım backlink aldım bu backlinkler etkisini kaybediyor mu?

WordPress altyapılı sitemizin amp ayarlarını yaptık, google amp testinden hatasız geçiyor, webmaster tools üzerinden amp sayfaları sorunsuz indexlenmiş gözüküyor ve hata vermiyor.

mobil cihaz ile google’da sitemizi aradığımızda sitenin amp sürümünü görebiliyoruz, ancak gün içerisinde zaman zaman amp sürümü google’da kaybolup yerine normal sitemiz gözüküyor, yani site adresi yanındaki amp uyarısı gözükmüyor, kısa bir süre sonra yaptığımız aramada amp tekrar gözüküyor.

bu konuda araştırma yaptım ama bir neden bulamadım, bu durum için bir fikriniz varmıdır ?

iyi çalışmalar dilerim.

Hocam merhaba. Kuracağım mimarlık ve tasarım ofisi için alan adı alacağım. Maalesef com/com.tr/org gibi uzantılar alınmış. Nette .tc /.pro dibi domainler görüyorum. Bunun dışında gen.tr de sıklıkla tavsiye ediliyor. Sizin tavsiyeniz ne olur bu konuda. Başlangıç olarak mimarlık ve tasarım portfoliomu atacağım 1-2 sene sonra da fiilen şirketi kurmuş olacağım şu an son sınıftayım üniversitede. En etkili uzantı sizce ne olur? Teşekkürler…

WordPress SEO Eklentisi olarak Yoast mı All İN ONE mı kullanmalıyım?

Yatırım Getirisi En Yüksek Reklam Türü SEO İle Siz De Kazanın! HEMEN TEKLİF İSTE
X