Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1176 Görüntülenme

Kendime ait web sitemi incelemenizi ve yorumunuzu beklemekteyim. 5 yıllık olan sitede hatalar var fakat düzeltemiyorum. İçerik olarak özgün yazılar yazmakta fakat beklediğim hit günlük hala 500' civarında. Sizce tema değiştirmeliyim?

 • 1
 • 1
 • Web Sitem İçin Tema Değişikliği Yapmalı mıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Temmuz 2014, 10:56

   1

   Siteniz ile ilgili incelemeler tarafımızca yapılmıştır. Temanız kullanıcı gözüyle bakıldığında çok düzensiz ve karışık olarak görünüyor. Sitenizin içeriği ve sağlığı konusunda da düzenlemeler yapmanız siteniz için daha iyi olacaktır. Var olan temayı düzenleyip değiştirebiliyorsanız ve bu konuda optimizasyonları https://www.seohocasi.com/seo-analiz/ sayfasındaki kriterlere uygun olarak güncelleyebiliyorsanız var olan tema üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

   Eğer bu tarafınızdan mümkün değilse de daha düzgün, yapılandırılmış, tema konusunda da destek sağlanılabilecek içerikleri sunmak ve güncellemek daha doğru olacaktır.

   Tema değiştirdiğinizde sitenizde yapısal olarak gerileme yaşayabilirsiniz fakat yeni eklenecek tema SEO ve optimizasyon konusunda daha destekçi bir tema seçimi yapabilirsiniz.

  Cevapla

  Web Sitem İçin Tema Değişikliği Yapmalı mıyım? Sorusunu Cevapla