Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

25 Mart 2022

Hocam biz daha önce ekibimizdeki bir takım arkadaşıyla seo çalışması yaptık ama istediğimiz sonuçları alamadık. kurumsal seo ajansı ile çalışırsak nasıl bir hizmet alabiliriz? sizce seo ajansıyla mı çalışmalıyız yoksa seo danışmanlığı alabileceğimiz birini mi ekibe dahil etmeliyiz?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

24 Mart 2022

Biz e-ticaret yapmıyoruz. internet sitemizden tek beklentimiz rakiplerimizden daha çok tanınmak. biz seo ajansı ile çalışalım mı? seo ajansı bize nasıl hizmet verir?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

24 Mart 2022

Selamlar hocam, seo ücreti için size danışmak istediğim bazı konular var. Bazı şirketler sadece e-ticaret siteleri için çalışıyor ve ücretleri çok daha yüksek oluyor diğer ajanslara göre. Sizce bu şekilde sadece e-ticaret için çalışan ajanslardan mı seo hizmeti almalıyız?

Bir diğer sorum da seo ajansı ile çalışma yaparken bir yandan da reklam ajansı ile çalışırsak bize katkısı olur mu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

22 Şubat 2022

Merhaba.

Sitemi açalı 8 ay oldu birkaç konu açarak bir süre ara verdim. 1-2 aydır düzenli olarak her gün içerik girmeme rağmen konular index almıyor. önceden 'url denetleyi̇n' bölümünden index almasını sağlayabiliyordum. ama birkaç gündür onu yapmama rağmen gönderdiğim linklerin hiçbiri index almadı.Ne yapacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Ocak 2022

Merhabalar, biz panel çit sektöründeyiz ve seo backlink çalışmaları yapıyoruz. bizleri sürekli arayıp backlink çalışmalarımızı yaparken bizi birkaç seo yapan kişiler aradı ve bize eğer ki backlinki yaparken o sitede başka bir panel çit sitesi backlink alıyorsa anti seo yiyeceğimizi söyledi google yazılımı direk anti spam yapıyor sitelerinizi dediler bana inandırıcı gelmedi ama sizlerden bilgi almak beni daha çok rahatlatacak ona göre devam edicem yada etmiycem. şimdiden teşekkür ederim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Ocak 2022

Merhabalar sayın hocam;

Her makalenin içerisinde en alta önceden biçimlenmiş başlığı altında göz atmanız gereken konular gibisinden 2-3 adet konuyla bağlantılı ve yine sitenin içinde farklı bir konuya gönderen 1-2 adet iç linklendirme yapsam toplamda 3konu dahlilinde 2 konu dışı olmak üzere 5-6 addet makale başına link koysam herhangi bir zarar görür müyüm?

Her makaleye etiket kullanılmasını uygun görüyor musunuz? etiket ne derecede nasıl kullanılmalıdır?

İlginiz ve yardımınız için şimdiden teşekkür eder, böyle bir soru cevap kanalı aracılığıyla bana ve tüm merak edenlere yardımcı olduğunuz için de ayrıca minnettarlığımı belirtirim. saygılarımla.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 Ekim 2021

Ssl sertifikası`nın sitenin google sıralamasına gerçekten bir etkisi olup olmadığı konusunda tereddütlerim var. özellikle ilk sıralarda yer alan bayan randevu sitelerine bakıldığında ssl sertifikası bulunmuyor. bu yüzden bunun nedenini çok merak ediyorum.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

20 Ağustos 2021

Sitemap içerisindeki linklerde anasafanın linki olması gerekir mi? olmazsa ne gibi sorunlar çıkartabilir? teşekkürler

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

19 Ağustos 2021

Şimdi ben yeni bir girişim de bulunmak istiyorum ama rakip araştırması yaptığımda 1.Sayfada aynı sayfaları görüyorum. bu rekabette onları geçmem mümkün mü?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

18 Ağustos 2021

Merhaba benim genel blog sitem var, şuan hitim 1k civarında hiç seo yapılmadı, şimdi tanıtım yazısı almak istiyorum ama anahtar kelime seçemiyorum çünkü sitemde çok içerik var hepsi özgün tek tek tanıtım yazısı mı alacağım yani ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

31 Temmuz 2021

Soru-cevap sitelerine google’ın bakış açısı hakkında kısa bir bilgi rica ediyorum. seo açısından olumlu mu olumsuz mu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 Temmuz 2021

Merhabalar, 1 hafta öncesine kadar sitemin anasayfası Google üzerinde 8. sırada https:// şeklinde çıkıyorken, şu an sitem sıralamadan kaybolmuş durumda. site: olarak arattığımda http:// olan adresi çıkıyor. Search Console da https ile başlayan site adresimi sorguladığımda URL Google'da yok diyor, fakat http olanına var diyor. Benim istediğim SSL olan versiyonunu index alması, bunun için ne yapabilirim?