Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  1160 Görüntülenme

Merhabalar, biz panel çit sektöründeyiz ve seo backlink çalışmaları yapıyoruz. bizleri sürekli arayıp backlink çalışmalarımızı yaparken bizi birkaç seo yapan kişiler aradı ve bize eğer ki backlinki yaparken o sitede başka bir panel çit sitesi backlink alıyorsa anti seo yiyeceğimizi söyledi google yazılımı direk anti spam yapıyor sitelerinizi dediler bana inandırıcı gelmedi ama sizlerden bilgi almak beni daha çok rahatlatacak ona göre devam edicem yada etmiycem. şimdiden teşekkür ederim.

 • 1
 • 1
 • Anti Seo Sorunu Hakkında için Yanıtlar

   Eren Kartav
   Eren Kartav

   26 Ocak 2022, 14:05

   1

   Merhabalar,
   Söyledikleri kısmen doğru. Backlink alımlarında, backlink aldığınız web siteleri çok önemlidir. Bu sitelerin domain güvenliği sarsılmış ve çok fazla siteye backlink çıkışı sağlıyor ise sizin sitenize de zararı bulunmaktadır. Öte yandan tek web sitesinden aynı sektöre 2 farklı web sitesi için tanıtım yazısı verildiğini varsayalım. Tanıtım yazısı veren web sitesi marka tanıtımı yapan bir web sitesi olabilir. Bu durumda birden fazla aynı sektörde tanıtım yazısı yazmıştır. Bunun bir sakıncası olmayabilir ancak başlangıçta bahsettiğim gibi web sitesinin çok fazla siteye backlink vermesi ve verdiği web sitelerinin kalitesi sizin de web sitenizi etkileyecektir.
   Kısacası zarar verme durumu siteden siteye değişiklik göstermektedir. Her web sitesinden backlink alınmaz. Bu alımlar web sitenize olumsuz yönde yansımaktadır.
   Backlink alımları hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.
   https://www.seohocasi.com/backlink-nedir/

  Cevapla

  Anti Seo Sorunu Hakkında Sorusunu Cevapla