Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Ocak 2022

Merhabalar, biz panel çit sektöründeyiz ve seo backlink çalışmaları yapıyoruz. bizleri sürekli arayıp backlink çalışmalarımızı yaparken bizi birkaç seo yapan kişiler aradı ve bize eğer ki backlinki yaparken o sitede başka bir panel çit sitesi backlink alıyorsa anti seo yiyeceğimizi söyledi google yazılımı direk anti spam yapıyor sitelerinizi dediler bana inandırıcı gelmedi ama sizlerden bilgi almak beni daha çok rahatlatacak ona göre devam edicem yada etmiycem. şimdiden teşekkür ederim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

23 Mart 2020

Google'de sitem ilk sayfalardaydı bir zaman sonra Google'den düştüğünü gördüm. Google algoritmasıdır ve güncelleme vardır diye düşündüm. Telefonla aradılar ve sitenizde xxx sitelere link var dediler. Link çıkartıcı kullandım gerçekten link vardı farklı sitelere, onların hepsini kaldırdım. Benim sitem Google'da tekrar üst sıralara çıkar mı? Bu durumda ne yapmam gerekir? Site çöp mü oldu? Yoksa bir ümit var mıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

16 Mayıs 2018

astroloji ve astronomi olarak Google sitemi indexleniyor bu link ve diğer bu link gibi olanların ismi ne diye geçiyor numaralandırılmış sayfalar mı? bu verdiğim linki nasıl engelleyebilirim Google'da kötü duruyorda

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

28 Ocak 2018

Eskiden bir web sitesinden 2, 3 farklı sayfalardan gelen backlinkler vardı şimdi baktım spama yakın olduğu gösteriliyor. siteye girdiğimde o URL'ler 404 olduğunu gördüm. Bu linkleri Google'a bildirmeli miyim? Yoksa kendi haline mi bırakmalıyım? Bir de zararlı olan backlinkleri website sahibine ulaşamıyorsak nasıl kaldırabiliriz? Teşeklürler.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 Kasım 2017

Kadinlikbilinci/com isimli sitem bir süredir ani bir ziyaretçi kaybına uğradı.
Acaba bunun nedeni ne olabilir. Google Search Console'dan baktım. İlginç sitelerden bana link verilmiş. Acaba ziyaretçi kaybının nedeni bu olabilir mi? ya da ne olabilir ve bu konuda ne yapabilirim. Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Ağustos 2015

Merabalar SEO Hocası öncelikle hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. En çok merak ettiğim konulardan bir tanesi yıllarca emek vererek çocuğumuz gibi beslediğimiz siteyi bir gün birisi gelip öldürüyor hacklink ile bunun önlemini nasıl alırız? Gelen hacklinkleri geri Google bildirerek sarsılan güvenimizi nasıl tekrardan eski seviyesine getiririz? Sizler az çok sorumun içeriğini anladınız cevabınız için teşekkürler.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 Aralık 2014

Hacklink hakkında bir konuyu merak ediyorum. Rakebetin çok olduğu bir kelimede SEO ve Google reklamları yapmama rağmen ilk sıralara çıkamıyorum. Backlinklerimi sorgularımda içeriğini tasvip etmediğim sitelerde site adresim geçiyor. Bu hacklink'e giriyor mu? Bana zararı var mı?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

30 Ekim 2014

1-Merhaba bazı SEO firmaları var ve bu firmalar örnek olarak 1-5 gün içerisinde ilk sayfa vaad ediyorlar. Bende yalaşık 2 yıldır SEO ile yakından ilgiliyim ve sayenizde bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu iş nasıl oluyor. Geçici backlink yöntemleri ile çakarıyor fakat sonra doğal olarak düşüyordur sanırım.

2-Diyelim bir kuaför sitesi alt yapı wordpress. Bu sitede kategori olarak mı çalışmak gerek yoksa sayfa olarak alt bağlantılar oluşturmak gerekir.

3-SEO firmaları backlink çalışmalarını daha öncede o sektöre ait sitemi kurup mu gerçekleştiriyor yoksa link mi satın alıyorlar?

Sorularım uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim çok teşekkürler...

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

16 Mayıs 2014

Başlıktan yola çıkarsak 1 sene öncesine kadar sitemi gizli kod ile hem kendi kelimesinde hem de +18 içerikli link çıkışları verilmişti. Çok fazla sayıda olduğu için ben bunları o zamanlar Google link reddetme aracından bunları bildirdim ancak backlink araçlarından kontrol ettiğimde hala siteme backlink çıkış verildiğini fark ettim gelen linkleri zararlilink.com/kategori-sayfa/ ve domain:zararlilink.com şeklinde alt alta sıralayıp Google reddetme aracından yeniden gönderdim. Web sitem kendi kelimesinde 2 ile 3. sayfa arsında değişiyor diğer kastığım kelimeler iyi durumda ancak kendi kelimesinde 1 senedir düzelmedi. Zararlı linkleri iptal etmemden dolayı backlink sayım günden güne eriyor, bir yandan da kaliteli sitelerden tanıtım alıyorum, sosyal medyaya ağırlık veriyorum (kendi kelimesinde mi link kasmalıyım yoksa anasayfaya mı yada her ikisidemi) anlamadım ne yapacağımı. Ağırlıklı olarak kendi kelimesinde çok fazla link çıkışı var onları mı iptal etmem lazım yada farklı kelimeler mi kullanmam lazım bilemiyorum.

Dediğim gibi 1 senedir kendi kelimesinde 3.sayfalarda artık uğraşmaktan çok sıkıldım sizin gibi bilgili kişilerden destek istiyorum kendi kelimesinde eski yerine gelir mi, bi yerlerde hata yapıyorum ama nerde, Lütfen güzel ve detaylı bi yorum bekliyorum, teşekkür ederim şimdiden sağolun.