SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

SEO Çalışmalarında 1. Sayfa Garantisi Nasıl Oluyor?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1040 Görüntülenme

1-Merhaba bazı SEO firmaları var ve bu firmalar örnek olarak 1-5 gün içerisinde ilk sayfa vaad ediyorlar. Bende yalaşık 2 yıldır SEO ile yakından ilgiliyim ve sayenizde bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Bu iş nasıl oluyor. Geçici backlink yöntemleri ile çakarıyor fakat sonra doğal olarak düşüyordur sanırım.

2-Diyelim bir kuaför sitesi alt yapı wordpress. Bu sitede kategori olarak mı çalışmak gerek yoksa sayfa olarak alt bağlantılar oluşturmak gerekir.

3-SEO firmaları backlink çalışmalarını daha öncede o sektöre ait sitemi kurup mu gerçekleştiriyor yoksa link mi satın alıyorlar?

Sorularım uzun oldu ama cevaplarsanız sevinirim çok teşekkürler…

SEO Çalışmalarında 1. Sayfa Garantisi Nasıl Oluyor? için Yanıtlar

  • admin
    Admin 30 Ekim 2014, 20:08

    Sayfa yada sıra garantisi verilen çalışma üstelikte belli bir gün içerisinde garanti olarak sunulan çalışmalar tamamen etik olmayan, Google’nin açıklarını kullanarak yapılan çalışmalardır. Bu çalışmaların etkisi kısa sürede ilgi çekici olsa da uzun sürede siteyi resmen karanlığa iten, Google gözünde sitenin her zaman -1 pozisyonda olmasına sebebiyet getiren çalışmalardır.

    Google hiçbir zaman etik olmayan çalışmaları desteklemez hatta bu çalışmaların önüne geçmek için düzenli olarak engelleme, cezai durum getirme ve algoritma güncellemeleriyle sitenin önüne geçmektedir.

    Link satın alımı yada hacklink olarak adlandırdığımız doğal olmayan çalışmaları gerçekleştirmektedirler.

Cevapla

SEO Çalışmalarında 1. Sayfa Garantisi Nasıl Oluyor? Sorusunu Cevapla

SEO Çalışmalarında 1. Sayfa Garantisi Nasıl Oluyor? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla