Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1169 Görüntülenme

İlan Scripti ile Eticaret Nasıl başarılı olunur? Hazır bir altyapı ile özel yazılımlarla mücadele edebilir miyim?

 • 1
 • 1
 • İlan Scripti ile Eticaret Nasıl başarılı olunur? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   16 Şubat 2015, 17:30

   1

   Öncelikle hazır scriptlerin site içi SEO bakımından eksikleri gidermek için yazılımsal veya tasarımsal olarak düzenlenebiliyor olması gerekmektedir. Bu sebeple scriptlerin yayında olan tüm sayfalarını analiz ederek site içi SEO bakımından kusursuz hale getirmek oldukça önemli bir başlangıç noktasıdır. Site içi SEOnun önemi %35 lerdeyken içerik gücüyle büyüyen ilan sitelerinde bu oran %50'lere yükselmektedir. Bu sebeple her bir ilanın kendi ilgili aramalarında üst sırada çıkması için site içi SEO yapısının oldukça iyi kurgulanmış olması gerekir.

   Tabi ki ilanların özgün içeriklerle eklenmesini sağlamak da içerik gücüyle büyüme ve SEO etkisini daha da fazla arttıracaktır. İlan veren kişilerin kendi ilanlarını sosyal medya hesaplarında duyurmaları için teşvik etmek de SEO ve ticari açıdan geri dönüşü yüksek bir uygulamadır.

   İyi bir SEO çalışması ile önemli kelimelerde üst sıraya çıkarak, sitenize ilan verilmesini kolaylaştırabilir, ilan verilmiş ürünlerin aramalarından daha fazla trafik elde edebilirsiniz. Tabi ki SEO ile birlikte diğer dijital pazarlama yöntemlerini ve sosyal medyayı kullanmak son derece önem taşımaktadır.

  Cevapla

  İlan Scripti ile Eticaret Nasıl başarılı olunur? Sorusunu Cevapla