Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1198 Görüntülenme

Benim bir web sitem var. Tamamen Yapboz oyunları paylaşıyorum. Daha siteyi açalı 23-24 gün oldu. Google'da ilk sayfaya gelmek belki bu kadar kısa sürede mümkün değil ancak Alexa üzerindede kötü bir gidişat sergiliyor. Rakiplerime karşı daha uzun içerikler giriyorum. Etiketleri arama sonuçlarına daha uygun ekliyorum. Anında index alıyorum ancak oyuna giren olmadığı için bir etkisi olmuyor. Sosyal medyayı kullanmaya çalışıyorum. Takip eden, beğenen yok. Bütçe deseniz kısıtlı bir tanıtım yazısı aldım. Yaklaşık 5-6 gün oldu ancak hala faydasını göremedim. Anahtar kelimemde ilk 500'de dahi değilim. İlk açtığımda ilk 100'lere falan gelmişti ancak şimdi 500'e bile giremiyor. Bunun sebebi birkaç tane paravan açmıştım blogger üzerinden ancak yarım yamalak indexleri vardı. Faydası bile olmaz deyip sildim. Sebebi o mu yoksa başka bir sebep mi var veya zamana mı bırakayım?

avsiye istiyorum açıkcası. Vereceğiniz cevap sitenin geleceğini belirleyecek. Doğru cevap vereceğinize eminim ancak ekstra önemli bir konu benim için.

 • 1
 • 1
 • Oyun Sitesi İle İlk Sayfa için Yanıtlar

   admin
   Admin

   18 Ağustos 2014, 22:57

   1

   Sitenizi ilk sayfalarda görmek istiyorsanız öncelikle sosyal medya çalışmalarına yoğun bir şekilde başlamanız gerekiyor. Sitenizdeki düşüşün sebebi de paravan bloglardan kaldırdığınız bağlantılar olabilir. Bu bağlantıları daha çok organik olması gerektiği şekilde yapmalısınız.

   Tanıtım yazıları siteniz için gelecek vaad eden işlemlerdir. Bu yüzden kısa süre içerisinde etkisini ne yazık ki görmeyeceksiniz. Sitenizde özgün içerik zaten yapmanız gereken bir şey. Bu çalışmaları süreklilik olacak şekilde yapmalısınız. Ana sayfanızın da info ve site geleninin site indekslerini kontrol etmelisiniz.

  Cevapla

  Oyun Sitesi İle İlk Sayfa Sorusunu Cevapla