Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

22 Mayıs 2020

Kendimize ait forum sitesinde her gün sayıca fazlaca konular açmaktayız. Bazıları etiket yardımıyla index daha hızlı ve faydalı olduğunu gördüm. Burada asıl sormak istediğim etiketler site içi arama kısmında kolayca bulmamızı sağlarken, fazla etiket girmenin zararı var mıdır? Medium ve benzeri platformlarda 5 adet izin veriyor örnek olarak 8-9 tane etiket girmek zararı var mıdır? Diğer bir soru ise eski etiketleri güncellemek katkı sağlar mı?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

28 Nisan 2020

Eklediğim konularda etiketlerim indexe açık. Bu durum herhangi bir sorun teşkil eder mi? Nasıl bir yol izlemeliyim eğer açıklık bir sorun oluşturmuyorsa?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

3 Aralık 2019

web sitemde yayınladığım bir yazı ismiyle aynı isimde etiket sayfasıda bulunuyor. Bu sayfalar birbiriyle aynı isimde olduğu için kopya durumu veya çakışma sorunu yaratır mı? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

21 Ekim 2015

Merhabalar 3 ay kadar açık olan bir WordPress blogum var. Özgün içerik, tasarım vs gibi tüm şeylerle ilgili çalışmadan sonra sitemi aktif hale getirdim ve 3 aydır açık durumda fakat aklıma takılan bir olay var. Sitemde'ki yazılarda etiket kullanıyorum fakat noindex'e ayarlı yani index almıyor anlayacağınız etiketler spam vs tehlikesinden dolayı yaptım genelde xx kelimesi xx konusu gibi yazılar yazıyorum. Sizce etiketler index almalı mı? Yoksa şu an ki gibi noindex olarak mı kalmalı? All in SEO eklentisi kurulu web sitemde şuan. Sizce nasıl devam etmeliyim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

30 Haziran 2015

ben bu soruyu önceden de sormuştum fakat tam olarak anlayamamıştım.

WordPress sitemde etiket bölümünden etiket giriyorum ve bunlar Google'de indexleniyor. Ben bu verdiğim etiketlerin benzerlik oranını ölçtüm 100/100 göstermektedir. Bunun ne kadar sakıncası vardır, sizce etiket vermemeli miyim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

17 Haziran 2015

örneğin cilt lekeleriyle alakalı bir makale yazdım ve etiketlerde "cilt bakımı" etiketinini de kullandım. Daha sonra cilt nemlendirici maskelerle alakalı bir makale yazdım ve yine "cilt bakımı" etiketini kullandım. Bunun gibi cilt bakım kategorisine yazdığım bir çok makalede "cilt bakımı" etiketini kullandım. Bunun bir zararı var mıdır? Varsa etiket kullanımı hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Bir diğer soru ise; az önceki örnekten yola çıkarak "cilt bakım" etiketi ile "cilt bakımı" etiketi arasında fark var mıdır? İkisi de aynı makalede kullanılmalı mıdır?

İlginiz ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

27 Aralık 2014

Herhangi bir custom post types olarak oluşturduğum sayfada kullanacağım etiketi iki kez ya da daha fazla kullanabilir miyim merak ediyorum? Yani şöyle örnek vereyim: Son Umut filmine "Yönetmen" olarak Russel Crowe’u ekledim. Fakat aynı zamanda bu kişi filmin içinde bir "Oyuncu". Ben bu ismi hem "oyuncu" hem de "yönetmen" olarak tanıtmaktan ziyade örneğin "isim" olarak iki kez eklemek istiyorum fakat ikisi de aynı sayfaya ait olsun istiyorum. Mümkün müdür?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

11 Aralık 2014

İçerikteki etiketlere tıklayınca 'sayfa bulunamıyor' hatası alıyorum. Yanlışı nasıl bulur, hangi yöntemleri uygulayarak çözebilirim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 Aralık 2014

etiketleri şu şekilde yapsak bir problem / olumsuzluk çıkartır mı?

Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars 1080p izle,
Aynı Yıldızın Altında – The Fault in Our Stars tek parça izle,

gibi?
"Filmin Türkçe adı - İngilizce adı + keyword"

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

25 Temmuz 2014

Film sitelerinde filmlerin isimleri, yapım yılı, IMDB ve oyuncular aynı olması lazım. Bunlar SEO'nun gelişmemesine etken midir?

Bir başka soru da film açıklamalarının uzunluğu ve kısalığı SEO'yu etkiler mi ideal açıklama kaç karakterdir?

Teşekkürler

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 Temmuz 2014

İçeriklere etiket kasmak mantıklı mıdır acaba? Her içeriğe 2-3 tane etiket giriyorum sizce girmeli miyim yoksa girmeyi bırakmalı mıyım? Etiket gireyimde robots.txt indexlemesini önleyeyim. İyice kafam karışık bu konuda ve etiketlerim genelde aynı oluyor... Bu konuda ne yapmalıyım?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

29 Haziran 2014

Etiket bulutu hakkına iki soru aklıma takıldı,

İlki Bloglar da etiket bulutu kullanımının SEO açısından bir yararı var mı?

İkincisi ise sitemap içeriğinde etiket sayfaları dahil iken, blog da etiket bulutu kullanmaya gerek var mı?