Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1267 Görüntülenme

İçeriklere etiket kasmak mantıklı mıdır acaba? Her içeriğe 2-3 tane etiket giriyorum sizce girmeli miyim yoksa girmeyi bırakmalı mıyım? Etiket gireyimde robots.txt indexlemesini önleyeyim. İyice kafam karışık bu konuda ve etiketlerim genelde aynı oluyor... Bu konuda ne yapmalıyım?

 • 1
 • 1
 • İçeriğe Etiket Girmek Mantıklı Mı? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   10 Temmuz 2014, 07:40

   1

   İçerikleri etiketlerle destekleyebilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun yada problem yaşamazsınız. Burada önemli olan sayfa içi etiketleri kararlı bir şekilde kullanmaktır. Yani içerikleri yönetirken bir yada bir kaç adet etiket kullanabilirsiniz. Bu içerikleri de siteniz için sağlayabilir ve destekleyebilirsiniz.

   Bu konuda etiketleri istikrarlı bir şekilde kullanmalısınız. Etiket sayısı da bir sayfa içerisinde en fazla 4 - 5 adet olmalıdır ve mümkün mertebe 3 - 4 adet kullanabilirsiniz.

   Etiketlerin çok fazla aynı şekilde kullanılması herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Etiketleri de bir arama sorgusu olarak düşünebilirsiniz. Etiketlere tıkladığınızda etikete giden bağlantılar tam olarak o etikete bağlı olan sayfaları gösterecektir.

  Cevapla

  İçeriğe Etiket Girmek Mantıklı Mı? Sorusunu Cevapla