Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Ocak 2022

Merhaba bir kelimede ilk sıraya çıkmak için kurulu bir web sitesini kendimce seo çalışması yaptığım bir domaine bağladım. sıralamada yükselmediği gibi birde sıralama kaybı yaşadım ve bağladığım domainin içerikleri googlede gözükmekte ne yapmam gerekiyor? sadece beklemek mi?
Seo çalışması yaptığım site: mugladusakabin.com
Bağlamış olduğum domain: milasdusakabin.com
Anahtar kelime: Milas Duşakabin

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

30 Ağustos 2021

2 hafta önce açtığım blogun adını değiştirmek istiyorum. google search console ayarlarını yapmıştım. adını değiştirip tekrar search console ayarlarını yaptıktan sonra google aramalarda negatif yönde etkilenir miyim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 Nisan 2018

Anahtar kelimelerin spam'a düştüğü durumlar nelerdir? Bir de Domain değişikliği Google sıralamamızı ve site içi SEO yapısını etkiler mi?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

23 Kasım 2017

Birisi benim siteme kendi domainini yonlendirmis sanirim ben ne paylasirsam onun sitesinde de paylasiliyor buna nasil engel olabilirim. Benim sitem selore. Org sitemi kopyalayan domain adonisautism.org

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

21 Temmuz 2015

120 adet domainim var. Bir tane de E-Ticaret sitem var. Bu 120 domaini satış yaptığım siteye yönlendirirsem ne gibi zararları olur?
Google tarafından ban yer miyim?
Artıları ve eksilerini merak ediyorum.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 Ocak 2015

öncelikle bizleri engin tecrübenizle aydınlattığınız için size şahsım adına çok teşekkür ederim!
Ben bir blog açtım ve özgün yazılar giriyorum fakat blogumu daha yayına almadım. İnternetten araştırdığım kadarıyla bloglarda günlük ziyaret "en fazla" en iyi blogta bile 5000-6000 ziyaretçiyi geçmez diyorlar, ben de blogumu yayına almadan önce domain alıp com uzantısyla yayına geçeyim dedim. Birinci sorum sizce doğru bir şey mi yapıyorum? com uzantısı almak ziyeretçi sayısında etkili mi?

İkinci sorum blogerda com a geçerken sadece alan adı almak yeterli mi yoksa Kişisel Plan Cloud Hosting te almak gerekiyor mu?
!..

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 Ocak 2015

Yeni açacağım İnternet sitesine başlangıçta trafik çekmek için günlük 200-300 hit alan siteleri satın alıp kendi siteme yönlendirmem ne kadar doğru olur? Yardımınız için teşekkürler.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

26 Kasım 2014

Benim özel domaini olan blogger tabanlı bir sitem var. Site ismini beğenmediğim için yeni bir domain aldım ve yeni bir blogger hostingi ile aynı konuları yayınlamayı düşünüyorum. Eski sitemde bulunan ve Google'da 1. sırada olan yazılar var. Eski siteme yeni link çıkışı olarak yeni siteye yönlendirme yapsam, yeni sitem bir anda günlük 500 tekil ziyaretçisi olacak ve doğrudan başka siteden gelen ziyaretçi, yani organik değil. Peki bunun yeni siteye zararı olur mu..

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 Temmuz 2014

Bir sitem var ve domaini uzun. Acaba daha kısa farklı uzantılı bir domain alıp onu da yönlendirsem Google'da kısa uzantıda önde çıkmamı sağlar mı?

Gizem Sayan
Gizem Sayan

1 Haziran 2012

Sitemi yeni domaine taşıma yaptıktan sonra sitedeki tüm linklerini nasıl yeni domain adıyla değiştirebilirim.

Örnek verecek olursam abc.com yerine abc.net yapmak istiyorum.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 Eylül 2011

iki tane domainim ama ben bir domaini kullanmak istiyorum diğer domain bu domaine yönlendirilsin istiyorum, buraya kadar sorun yok bunun nasıl yapıldığını biliyorum. Asıl sorum, bu işlemi yaptığımda iki domainin meyvesinden faydalanmak istemem yani örnek verecek olursam: birincisite.com ve ikincisite.com olsun, arama motoruna ikincisite.com yazdığımda birincisite.com görünsün(ikincisite.com'dan eser olmasın) istiyorum yani ikincisite.com dan eser olmasın ama meyvesini yiyebileyim. mümkün mü acaba? teşekkür ederim.