Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  493 Görüntülenme

Merhaba bir kelimede ilk sıraya çıkmak için kurulu bir web sitesini kendimce seo çalışması yaptığım bir domaine bağladım. sıralamada yükselmediği gibi birde sıralama kaybı yaşadım ve bağladığım domainin içerikleri googlede gözükmekte ne yapmam gerekiyor? sadece beklemek mi?
Seo çalışması yaptığım site: mugladusakabin.com
Bağlamış olduğum domain: milasdusakabin.com
Anahtar kelime: Milas Duşakabin

 • 1
 • 1
 • Domain Park Web Sitesi Yönlendirme için Yanıtlar

   Eren Kartav
   Eren Kartav

   26 Ocak 2022, 13:42

   1

   Merhaba,
   SEO çalışması yaptığınız web sitesi sağlıklı olarak optimize edilemediğinden yeni bağladığınız web sitesinin sıralamasını olumsuz yönde etkileyebilir. Artı olarak yaptığınız çalışmalar yeni aldığınız domainin güvenirliğini de sarsabilir.Bu tarz yönlendirmeler yerine 2 farklı web sitesi ve 2 farklı tema kullanarak sıralamalarda daha etkili olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz yönlendirme 2 web sitesini de etkileyebilir.Bu tarz yönlendirmeler sonrasında çeşitli dalgalanmalar olabilir. Aldığınız yönlendirme kaliteli bir web sitesi üzerinden ise olumlu sonuçlar alma ihtimaliniz vardır.
   Yaptığım kontrollerde ise web sitesinin sağlıkı olarak yönlendirilmediğini de görüyorum. Yönlendirme yaptığınız domain üzerinde 307 hatası alınmaktadır. Bu hata web sitesini yönlendirme durumlarında geçici yönlendirme durumlarında gözükmektedir. Arama motoru tarafında verileriniz ön belleğe alınmış fakat başlangıç olarak web siteniz 301 yönlendirmesi ile kalıcı olarak yönlendirilmek istemiş.
   301 yönlendirmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.
   https://www.seohocasi.com/301-yonlendirme-rehberi/

  Cevapla

  Domain Park Web Sitesi Yönlendirme Sorusunu Cevapla