Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

23 Mart 2022

Rewriterule ^(.*)-(.*)$ /post.Php?id=$2 [L,NC]
.htaccess dosyasına bu kodu eklediğimde ftp dosyaları içindeki arasında "-" işareti olan linkler açılmıyor. mesela. ..../font-awesome.Min.Css dosyasını açamıyor. aynı zamanda bir sayfa adında - varsa da açamıyorum. örnek olarak: hakkımızda.Php sayfasını hakkımız-da.Php şeklinde yazarsam açmıyor. bu rewriterule ^...$ arasına - işareti eklediğim için mi diye düşündüm işareti / yaptım. yani: ^(*)/(*)$ şeklinde. bu sefer de hiçbir style yada script sayfasına ulaşım sağlayamadım. localde değil host üzerinde değişiklik yapıyorum. bir dosya içinde değil. urllerin önüne / işaretini eklesem de birşey değişmedi. beni bu konuda yönlendirebilir misiniz?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 Ocak 2022

Merhaba search konsolda kapsam site linkimin büyük cogunlu kapsam dıs kalmıs durumda bunlarında buyuk cogunlu yönlendirmeli sayfa olduğu için dizine eklenmemiş durumda ancak bu urllerde yönlendirme yok burdaki urleyi kopyalayıp yapıstırdıgımda herhangi bir yönlendirme olmadan direk sayfa açılıyor bu sorunu nasıl çözebilirim ve ilerde olmamamsı için nasıl önlem alabiliriz? dizine eklenmesini iste butonun gunluk bir limiti oldugu için ve link sayım cok oldugu için hızlı bir çözüm olmuyo malesef

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

29 Ekim 2021

Örnek olarak <h1 class="twitter">instagram hakkında</h1> gibi bir kodlama yazsam. twitter yazan kısımın başlık veya içerik ile alakası olmasa seo açısından olumsuz etki yaratırmı ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

19 Şubat 2020

Schema'nın önemi tam olarak nedir ne kadar önemlidir çoğu sayfa örneğin x ürünü satışa sunuyor Schema ile 10.000 kişi inceledi 5 yıldız aldı şeklinde aslında olmayan Schema ile Google aramalarında sayfanın altında yıldızlar gözüküyor doğru bir hamle mi?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 Şubat 2020

. Benim kafam çok karışık, bir türlü karar veremedim. Ben takı ve aksesuar üzerine dinamik, kaliteli ve profesyonel bir E-Ticaret sitesi kurmak istiyorum. Olmasını istediğim önemli özelliklerden bazıları; çoklu dil ve çoklu para, müşterilerin ürünlerini kişiselleştirebileceği, zengin içerikli bir site yaratabilecek bir sistem istiyorum. Bana bunları hangi sistem verebilir. Magento, woocommerce, shopify gibi hazır paketlermi, yoksa başka bir yazılım mı bana lazım. Karar vermemde bana yardımcı olur musunuz?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

15 Ağustos 2019

SEO faaliyetlerini iyileştirmek ve daha profesyonel yürütmek isteyen biri olarak merak ediyorum; SEO yazılım nedir?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

31 Mayıs 2018

Uluslararası alışveriş sistemi için acaba SEO açısından hangisinden daha fazla verim alabiliriz?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 Mayıs 2018

bazı sayfaların altında bu makale faydalı oldu mu diyor evete basınca teşekkür ederiz gibi yazı çıkıyor hayıra basınca nasıl geliştirebilir gibi metin kutusu yazıyor sonra gönder tuşu ile gönderiyorsunuz. İşte böyle bir şeyin bende her sayfanın altında olmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

19 Mart 2018

Merhabalar, yeni site yapıyorum ustalarla ilgili örnek olarak: Adana'nın tüm ustaları linkinde 50 tane usta sıralaması yapacağım. Resimli bu resimlerede link atayacağım 81 tane ilimiz olduğu için 81 yeni sayfa ve bu sayfaya bağlı ustaların resimli dizimi olacak. Şimdi 81 sayfamı yapayım yoksa 81 kategorimi teşekkürler.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 Mart 2018

First letter ve first line seçicilerini kullanmak SEO açısından sorun oluşturur mu? Genelde dergi ve gazetelerde çokça kullanılıyor benimde hoşuma gidiyor.
Bu seçicileri kullanmanın SEO açısından zarar ve faydaları nelerdir acaba?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

19 Ocak 2018

WordPress blogumda yazılarımda etiketleme yaptığımda ornekdomain.com/tag/etiket şeklinde link oluşturuyor. Ancak linke girdiğimde sadece 1 adet içerik görüntüleniyor. ve bu içerik ornekdomain.com/tag/etiket her ne olursa olsun değişmiyor sabit 1 adet içerik veriyor. Aynı etiketi ornekdomain.com/etiket şeklinde manuel olarak linke gittiğimde ise sadece bazı etiketlerde sonuca ulaşıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Sorunu görmeniz açısından link paylaşacağım yasak ise bu satırı siliniz. Blog: pckurt/com

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

17 Ekim 2015

uzun süredir ben ve arkadaşım kurmayı planladığımız bir web sitesi için araştırma içindeyiz. Fakat web sitesini kurarken domaini satın alıp dizaynı kendimiz mi yapalım ya da WordPress altyapısını mı kullanalım yoksa bunların haricinde başka fonk. var mı diye araştırıyoruz birimiz Odtü endüstri diğerimiz Çukurova elekt. elektro. müh olmamıza rağmen destek olacak yardım edecek kimse yanaşmadı. SEO Hocası kitaplarında bahsettiğim konuya da yer verdiniz mi acaba- yada bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?