Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  4688 Görüntülenme

uzun süredir ben ve arkadaşım kurmayı planladığımız bir web sitesi için araştırma içindeyiz. Fakat web sitesini kurarken domaini satın alıp dizaynı kendimiz mi yapalım ya da WordPress altyapısını mı kullanalım yoksa bunların haricinde başka fonk. var mı diye araştırıyoruz birimiz Odtü endüstri diğerimiz Çukurova elekt. elektro. müh olmamıza rağmen destek olacak yardım edecek kimse yanaşmadı. SEO Hocası kitaplarında bahsettiğim konuya da yer verdiniz mi acaba- yada bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 • 1
 • 1
 • Site Alt Yapısı Ne Olmalıdır? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   23 Haziran 2021, 14:23

   1

   Merhaba,

   Kullanım kolaylığı açısından en çok tercih edilen altyapı WordPress'tir. Ancak web sitenizin hangi sektörle ilgili olduğuna ve kapsamlı olup olmamasına göre tercihinizi şekillendirebilirsiniz.

   Ancak bu noktada size en büyük kolaylık sağlayacak seçenek hazır temalardan yararlanmak olabilir. Hazır temalar, sektörlere göre farklı şekillerde hazırlanmaktadır. WordPress altyapısıyla hazırladığınız web sitenize hazır temaları entegre etmek, dizayn açısından size büyük kolaylık sağlayacaktır.Ayrıca yüklediğiniz eklentilerle de web sitenizi dizayn ya da özellik açısından geliştirebilirsiniz.

   Bengül Toker
   Bengül Toker

   17 Ekim 2015, 13:05

   1

   Merhaba Mustafa Bey,

   Sitede kullanacağınız alt yapıyı seçmeden önce nasıl bir site istediğinizi belirlemelisiniz. Örneğin bir blog sitesi kuracaksanız WordPress alt yapısını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük bir E-Ticaret sitesi düşünüyorsanız E-Ticaret yazılımlarından faydalanabilirsiniz. Özel işlemler gerektiren, alanınızla alakalı bir site içinde özel yazılım ve fonksiyon kullanabilirsiniz. Genel olarak ise biz kullanım kolaylığı ve SEO alt yapısına uygun olduğundan WordPress altyapısını önermekteyiz.

   SEO kitaplarımızda daha çok SEO hakkında bilgiler içermektedir. Site içinde ve dışında yapılacak çalışmalar, düzenlemeler, hangi çalışmaların sitenize fayda sağlayacağı gibi konular geniş ve detaylı bir şekilde yer almaktadır.

  Cevapla

  Site Alt Yapısı Ne Olmalıdır? Sorusunu Cevapla