SEO Hocası'na Sor

Site Alt Yapısı Ne Olmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Yazılımsal SEO 6 sene önce 1603 Görüntülenme

uzun süredir ben ve arkadaşım kurmayı planladığımız bir web sitesi için araştırma içindeyiz. Fakat web sitesini kurarken domaini satın alıp dizaynı kendimiz mi yapalım ya da WordPress altyapısını mı kullanalım yoksa bunların haricinde başka fonk. var mı diye araştırıyoruz birimiz Odtü endüstri diğerimiz Çukurova elekt. elektro. müh olmamıza rağmen destek olacak yardım edecek kimse yanaşmadı. SEO Hocası kitaplarında bahsettiğim konuya da yer verdiniz mi acaba- yada bu konuda bize nasıl yardımcı olabilirsiniz?

Site Alt Yapısı Ne Olmalıdır? için Yanıtlar

  • Bengül Toker
    Bengül Toker 17 Ekim 2015, 13:05

    Merhaba Mustafa Bey,

    Sitede kullanacağınız alt yapıyı seçmeden önce nasıl bir site istediğinizi belirlemelisiniz. Örneğin bir blog sitesi kuracaksanız WordPress alt yapısını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Büyük bir E-Ticaret sitesi düşünüyorsanız E-Ticaret yazılımlarından faydalanabilirsiniz. Özel işlemler gerektiren, alanınızla alakalı bir site içinde özel yazılım ve fonksiyon kullanabilirsiniz. Genel olarak ise biz kullanım kolaylığı ve SEO alt yapısına uygun olduğundan WordPress altyapısını önermekteyiz.

    SEO kitaplarımızda daha çok SEO hakkında bilgiler içermektedir. Site içinde ve dışında yapılacak çalışmalar, düzenlemeler, hangi çalışmaların sitenize fayda sağlayacağı gibi konular geniş ve detaylı bir şekilde yer almaktadır.

Cevapla

Site Alt Yapısı Ne Olmalıdır? Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla