Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 sene önce  |  1550 Görüntülenme

WordPress blogumda yazılarımda etiketleme yaptığımda ornekdomain.com/tag/etiket şeklinde link oluşturuyor. Ancak linke girdiğimde sadece 1 adet içerik görüntüleniyor. ve bu içerik ornekdomain.com/tag/etiket her ne olursa olsun değişmiyor sabit 1 adet içerik veriyor. Aynı etiketi ornekdomain.com/etiket şeklinde manuel olarak linke gittiğimde ise sadece bazı etiketlerde sonuca ulaşıyorum. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Sorunu görmeniz açısından link paylaşacağım yasak ise bu satırı siliniz. Blog: pckurt/com

 • 1
 • 1
 • Etiket Sayfasında İçerik Sayısı Nasıl Değişir? için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   11 Mayıs 2020, 11:51

   1

   WordPress'te bir etiket oluşturduğunuzda otomatik olarak yeni bir etiket sayfası oluşturulur. Bu durumda da 2 benzer sayfa oluşmuş olacaktır. Bunun engellenmesi için kullanmış olduğunuz WordPress SEO eklentileri üzerinden 1 tane gördüğünüz etiket sayfasının noindex ile arama sonuçlarında görünmemesini sağlayabilirsiniz. Bu durumda 1 adet içerik görünen etiket sayfanız zayıf içerikli sayfa olarak görünmeyecek ve arama motorları diğer sayfanızı baz alacaktır.

   Bir diğer çözümü ise her seferinde yeni etiket oluşturmak değil, etiketlerinizi kategorilendirerek yeni oluşturacağınız yazılara mevcut etiket tanımlamaları yapılması şeklinde olabilir. Böylelikle etiket sayfalarınızda içerikler yer alarak güçlenecektir.

  Cevapla

  Etiket Sayfasında İçerik Sayısı Nasıl Değişir? Sorusunu Cevapla