Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

6 Mart 2018

ben bir E-ticaret sitesi kurmak istiyorum. Ama hangi altyapıyı kullanmam konusunda tam bir bilgim yok. Hazır paket mi kullanmalıyım, Opencart mı, yoksa Magento mu bilmiyorum en iyisi sizce hangisidir. Profesyonel bir site kurmayı düşünüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin...

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

28 Ekim 2017

Php yazilim olan ve anahtar kelimesinde ilk sırada olan web sitemizin alt yapisini WordPress olarak değiştirsek aynı zamanda içeriktede belirli değişiklikler olsa sıralamada ciddi bir değişiklik olur mu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

17 Ekim 2017

web sitemi komple değiştirmek istiyorum, değişimden sonra SEO performansımda ne gibi değişiklik olur. Bazı kelimelerde web sitem 1. sırada, tasarım değişikliğinden sonra 1. sıradan düşer mi? Link yapıları vs. tamamen farklı olacak.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

5 Eylül 2015

Php özel tasarıma hazır theme forestten alacağımız Cms sistemi entegre olur mu eğer mümkünse bunun SEO'ya bir zararı olur mu?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

30 Temmuz 2015

14 yıldır kullandığımız bir web sitemiz bulunmaktadır ve haliyle bu süreçte iyi bir sıralamamız mevcut. Yeni bir tasarıma geçmek istiyoruz bu bizim açımızdan ne kadar zararlı olabilir acaba?

Not: WordPress kullanıyorum içerikler aynı kalacak sadece tema değişikliği yapacağız.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

25 Haziran 2015

size birkaç sorum olacak eğer maruz görmezseniz. Ben temamı değiştireceğim ve sitemde WPML eklentisi ile (manuel çeviri olacak), Türkçe ile beraber 4 tane dil ekleyeceğim. Bu işlemleri yaparken de 1 milyon aranma hacmi olan sayfalarda 1’inci olduğum alanlar çok fazla, tema değiştirme ve WPML eklentisi ile çeviri yaparken uymam gereken SEO kuralları nelerdir.

(Temayı değiştirme nedenim, zamanında diğer web tasarımı yapan arkadaşın warez kullanış olması ve şuanda sitenin FTP’sinde 5,6 bin gereksiz dosya oluşmuş olmasıdır.)

Şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim…

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

25 Mart 2015

Websitemi nasıl mobil uyumlu ve SEO friendly hale getiririm? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 Mart 2015

Sitemi mobile uyumlu hale getirmek istiyorum ama kodlama bilgim yetersiz olduğundan dolayı bir kaç defa denememe rağmen başarısız oldum Google+ mobil hataları düzelmek için gereken bilgiyi örneklerle gösterdiği halde kodlama işinde amatör olduğumdan dolayı mobile uyumlu olmasını yapamıyorum hocam ayrıca webmaster sayfasından baktığımda mobil uyumluluk testine sitemin örneğin %66 mobil puanıdır %87 masa üstü puanı olarak gözüküyor Google+ mobil akıllı telefonların uyumululuğunu geçemez uyarısını defalarca webmaster sayfasına her girmemde uyarıyor bu konu hakkında görüş ve fikirlerinizi ve de sitemi mobile uyumlu hale getirebilme çalışması yapıyormusunuz? hayırlı günler hocam dilerim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 Ekim 2014

Google esnek tasarıma önem veriyor. Peki web siteniz tablet ve cep telefonlarını ilgilendirmeyecek bir yapıdaysa? Mesela bilgisayar oyunları sunuyorsanız yada flash oyun siteniz varsa? Bunları responsive görünüme kavuştursanız bile ne yazacaksınız ki tablet ve cep telefonu kullanıcılarına? Üzgünüz şuanda kullandığınız cihaz ile bu sitedeki hizmetleri kullanamazsınız mı?

Google böyle bir arayüz zorunluluğunda bulunuyor mu?