Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1160 Görüntülenme

Php özel tasarıma hazır theme forestten alacağımız Cms sistemi entegre olur mu eğer mümkünse bunun SEO'ya bir zararı olur mu?

 • 1
 • 1
 • Php Özel Tasarıma Hazır Cms Sistemi Entegre Olur Mu? için Yanıtlar

   Atalay Sidar
   Atalay Sidar

   5 Eylül 2015, 14:26

   1

   Web sitenizin arka planında kullandığınız yazılım dilinin ya da kullanmış olduğunuz Cms sisteminin SEO açısından herhangi artı yada eksi bir noktası bulunmamaktadır. Bu durum tamamen yazılımı yapan kişilerin insiyatifindedir. Önemli olan hazırlanmış olan yazılımın SEO kurallarına olan uygunluğudur. Google siteyi değerlendirirken bu kriterlere göre değerlendirmektedir. Genelde hazır cms sistemlerinin önerilmesi ( ki en gelişimişi wordpress'dir ) ihtiyaca yönelik neredeyse her eklentinin kolayca bulunabilmesidir. Çoğu blog yazarının yazılım bilgisi olmadığı için bu tür eklenti ve hazır cms sistemleri ihtiyaçlarını çok daha rahat ve kolay bir şekilde gidermelerine yardımcı olmaktadır.

   Php özel tasarıma herhangi bir cms sistemini entegre edebilirsiniz. Her ne kadar yazılımsal bir soru da olsa böyle bir şey mümkündür, tamamen sizin yazılım bilginize kalmış bir durumdur.

  Cevapla

  Php Özel Tasarıma Hazır Cms Sistemi Entegre Olur Mu? Sorusunu Cevapla