Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1906 Görüntülenme

Wp sitelerinde "Slogan" olmalı mı? Ayrıca title neden benim verdiğim başlık yerine her sayfaya ana sayfanın başlığınıda ekliyor?

 • 1
 • 1
 • Wp Sitelerde Title Sorunu için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Haziran 2015, 15:21

   1

   Web sitesinin alt yapısı ne olursa olsun slogan tarzı dikkat çekici cümleler web sitesinin yada markanın akılda kalıcılığını arttırabilmektedir. Örneğin Just do it dediğimizde aklımıza gelen ilk şeyin nike markası olması gibi. Bu yüzden orjinal bir slogana sahipseniz mutlaka kullanmanızı öneririm.

   Web sitelerinin title ve description bölümünün doğrudan arama sonuçlarında gösterilmesi site sahipleri için bulunmaz bir fırsattır aslında. Bu alanı çok etkili kullanarak ziyaretçi sayınızı değiştirebilirsiniz. Tıklama oranı her ne kadar ilk sıralar için daha yüksek olsa bile kimse başlığını beğenmediği bir web sitesine tıklamıyor. Sitenizde gördüğüm kadarıyla sayfa başlığının yanında site adınız da görüntüleniyor. Bu durum normalde SEO için tavsiye edilen bir öneridir. Site adınızın arama sonuçlarında doğrudan kullanıcıya gösterilmesi o sitenin akılda kalıcılığını da etkilediği için kullanılması önerilmektedir. Bu durum sizin kontrolünüz dışında oluyorsa kullandığınız herhangi bir eklenti site adınızı otomatik olarak başlıklarınıza tanımlıyordur. Eklentilerinize göz atmanızı tavsiye ederim.

  Cevapla

  Wp Sitelerde Title Sorunu Sorusunu Cevapla