Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1128 Görüntülenme

bir sitemi ne kadar çalışma yaptıysam bir türlü yükseltmeyi başaramadım 18-22. sıra bandında kaldı ne yapmam gerekiyor

 • 1
 • 1
 • Web sitesine yaptığım SEO etkili olmuyor? için Yanıtlar

   İsmail Sağdıç
   İsmail Sağdıç

   28 Mayıs 2021, 10:59

   1

   Merhabalar,

   Öncelikle yapmış olduğunuz çalışmaların güncel çekirdek algoritması ile harmanlandığına dikkat etmelisiniz. Bazı yapmış olduğunuz çalışmalar güncelliğini yitirmiş olabilir.

   Bunun için önerimiz çalışmalarınızda Google Dökümanlarını detaylı bir şekilde analiz etmeniz akabinde bir uzman yardımı ile çalışmalarınızı sürdürmeniz yönünde olacaktır.

   https://www.webtures.com/tr/seo-koclugu/ ziyaret edebilirsiniz.

   admin
   Admin

   18 Şubat 2015, 12:24

   1

   Merhaba Emre Bey,

   Her sitenin, sektörü ve kelimelerin rekabeti farklıdır. SEO çalışmaları gerçekleştirirken ilk etapta analiz çalışmaları yapılması gerekiyor. Bu analizlerde sitenizi sektörünüz ve rakiplerinizi inceleyerek rakiplerinize göre hangi yönünüz eksik ise o yöne ağırlık vererek çalışmalar gerçekleştirilmesi gerekiyor. Örnek veriyorum rakipleriniz sadece sosyal medya çalışması üzerine ağırlık verildiyse sizin de sosyal medya üzerinden çalışmaları yürütmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra hedeflenen kelimelerde bir SEO stratejisi uygulanarak kelimenin yükselmesi sağlanabilir. Sitenizi daha kaliteli bir şekilde yükseltmek adına Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitaplarımızı https://www.seohocasi.com/seo-kitaplari/satin-al/ bu adresten ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  Web sitesine yaptığım SEO etkili olmuyor? Sorusunu Cevapla