Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1073 Görüntülenme

sitemi açalı 3 ay oldu. Her gün düzenli yazı girerek 120 yazıya ulaştım. Sosyal medya çalışması yaptım. Bu aralar forumlarda falan tanıtım yaptım fakat sitemin hiti 150 160 civarında gezmektedir. Size bu normal mi yoksa bir anormallik var mıdır?

Site alt yapısı Blogger.
Mobil Uyumlu

 • 1
 • 1
 • Sizce Sitemin Hiti SEO açısından Normal mi? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   17 Haziran 2015, 14:35

   1

   Merhaba Ferhat Bey,

   Yeni açılmış bir site için normal diyebiliriz. Ancak bunun net analizini yapabilmek için sektörünüzde ki rakiplerinizi analiz edilmesi gerekiyor. Eğer sektörünüz rekabetli ve aranma hacmi yüksek bir sektör ise bu rakamlar az kalabilir. Ancak sektörünüz orta seviyede rekabetli bir sektör ise normal karşılanabilir. Ziyaretçilerinizi arttırmak adına aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

   1. Sitenizdeki içerikleri kaliteli olması ve tamamen kullanıcıya faydalı içerikler olması gerekiyor.
   2. Sosyal medya paylaşımlarına ağırlık verin.
   3. Sitenizin içerisinde faydalı makaleleri doğru kategorilere dağıtarak ve konu sonunda da ilgisini çekebilecek farklı yazılara yönlendirme yaparak sitenizdeki aktiviteyi arttırabilirsiniz.
   4. Sektörünüzle alakalı siteler, haber siteleri, forumlar, bloglar, sözlükler ve video siteleri gibi sitelerden backlink çalışmaları uygulayarak hem sitenizin ziyaretçilerini hem de arama sonuçlarında ilerlemeniz sağlanacaktır.
   5. Sitenize ziyaretçi çekmek adına kampanyalar, indirimler ve çekiliş gibi aktiviteler yaparak sitenize ziyaretçi çekebilirsiniz.

  Cevapla

  Sizce Sitemin Hiti SEO açısından Normal mi? Sorusunu Cevapla