Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1451 Görüntülenme

Günde 4 makale ekleyeceğim bir kadın sitesi açmayı düşünüyorum. Sitemde 8-9 kategori olacak İlk sitenin yayına gireceği zaman 8-9 kategoriyi aynı gün içinde mi yayınlayayım, günde 4 makale gireceğimden, 4 makale olarak mı?

Bir de bazen 4 bazen 5 gireceğim, Google botlarını ziyareti için, hergün belli sayı girmek şart mı, 1 aşağı 1 yukarı olabilir mi?

 • 1
 • 1
 • Siteme Ne Kadar Sıklıkla Makale Girmeliyim? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   26 Haziran 2015, 15:09

   1

   Merhaba Petek Hanım,

   Sitenizin tüm içeriklerini girip tamamen aktif duruma geldikten sonra, rakiplerinizi inceleyerek ne kadar sıklıkla içerik gireceğinize karar verebilirsiniz. Sitenize ne kadar sıklıkla makale girerseniz, Google botları da sitenizi o sıklıkla ziyaret edecektir. Örneğin; Google botları haber sitelerinden neredeyse hiç çıkmaz. Çünkü sürekli olarak haber ve son dakika haberleri girildiği için site sürekli aktif durumdadır ve çok çabuk index alır. Fakat SEO çalışmalarında en sağlıklısı Google'da cezai işlemlere maruz kalmamak adına ilk sayfadaki rakiplerinizi inceleyerek, siteniz için bir SEO çalışma planı oluşturup, makale sıklığınızı da rakiplerinize oranla girebilirsiniz.

  Cevapla

  Siteme Ne Kadar Sıklıkla Makale Girmeliyim? Sorusunu Cevapla