Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1276 Görüntülenme

Benim WordPress dizi izleme sitem var. SEO analiz yaptım heading etiketleri h1(20) h2(20) h3-h4-h5-h6 0 sitedeki yazıları inceledim h1 1 den fazla olunca zararlı oluyormuş benimde anasayfa konu başlıkları h1 diye geçiyor. Sitemin anasayfasındaki 20 dizi başlığı böyle bunun zararı olur mu?

 • 1
 • 1
 • Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu? için Yanıtlar

   Mehmet
   Mehmet

   13 Ekim 2014, 19:35

   1

   Heading etiket başlıklarının SEO kalitesini arttırır hiyerarşik yapıdadırlar. Ancak sitede kullanmak için Heading etiketlerini Uzman Hocadan mutlaka canlı destek alman gerekir. Eğerki yanlış eklediğinde Heading etiketlerini siteye faydadan çok siteye zararı olur mutlaka destek alın, zaten her sitenin bel kemiğidir h1, h2, h3, h4, h5, h6, a kadar kullanılabilir ve bu başlıkları kullanırken konuyla alakalı üst ve alt tanıtımın ortasına eklemek maksimum daha verimli fayda sağlar i.çalışmalar.

   admin
   Admin

   12 Ekim 2014, 20:28

   1

   Heading etiketleri site içi SEO konusunda çok büyük öneme sahip hiyerarşik yapıdır. Bu hiyerarşik yapıda SEO konusunda da önemli konulara ve işaretlemelere dikkat edilmelidir. Site içerinde kullandığınız heading etiketleri ise istikrarı bozmadan kompozisyon düzenlemesinde olmaktadır.

   Site içi sağlığınız ise verdiğiniz verilere göre çok düşüktür. Sayfanızın 1 temel konusu, en fazla 4 alt konusu olmalıdır. Eğer tüm başlıklar heading etiketine bağlıysa bunu tek seferde özel bir stil belirleyerek yapabilirsiniz.

  Cevapla

  Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu? Sorusunu Cevapla