SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu?

0
Ayhan Aktaş
Ayhan Aktaş
H Etiketleri 4 sene önce 236 Görüntülenme

Merhaba benim WordPress dizi izleme sitem var. SEO analiz yaptım heading etiketleri h1(20) h2(20) h3-h4-h5-h6 0 sitedeki yazıları inceledim h1 1 den fazla olunca zararlı oluyormuş benimde ana sayfa konu başlıkları h1 diye geçiyor. Sitemin ana sayfasındaki 20 dizi başlığı böyle bunun zararı olur mu?

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu? için Yanıtlar

 • Mehmet
  0
  Mehmet 13 Ekim 2014, 19:35

  Merhaba, Heading etiket başlıklarının SEO kalitesini arttırır hiyerarşik yapıdadırlar. Ancak sitede kullanmak için Heading etiketlerini Uzman Hocadan mutlaka canlı destek alman gerekir. Eğerki yanlış eklediğinde Heading etiketlerini siteye faydadan çok siteye zararı olur mutlaka destek alın, zaten her sitenin bel kemiğidir h1, h2, h3, h4, h5, h6, a kadar kullanılabilir ve bu başlıkları kullanırken konuyla alakalı üst ve alt tanıtımın ortasına eklemek maksimum daha verimli fayda sağlar i.çalışmalar.

 • admin
  0
  Admin 12 Ekim 2014, 20:28

  Merhabalar,

  Heading etiketleri site içi SEO konusunda çok büyük öneme sahip hiyerarşik yapıdır. Bu hiyerarşik yapıda SEO konusunda da önemli konulara ve işaretlemelere dikkat edilmelidir. Site içerinde kullandığınız heading etiketleri ise istikrarı bozmadan kompozisyon düzenlemesinde olmaktadır.

  Site içi sağlığınız ise verdiğiniz verilere göre çok düşüktür. Sayfanızın 1 temel konusu, en fazla 4 alt konusu olmalıdır. Eğer tüm başlıklar heading etiketine bağlıysa bunu tek seferde özel bir stil belirleyerek yapabilirsiniz.

Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu? Sorusunu Cevapla

Sitemdeki Tüm Başlıklar H1 ve H2 Oluyor Sorun Olurmu? ile Benzer SEO Yazıları

INSTAGRAM
add Takip Et