SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO

0
Ergin Bulut
Ergin Bulut
Description 5 sene önce 561 Görüntülenme

Merhabalar,

1)Sitenizi takip ediyorum ve meta keyword etiketi kullanmamışsınız bunun sebebini öğrenebilir miyim?

2) Ürünlerimizi sitemizde yayınlıyoruz ve yazıları çok kısa kalıyor haliyle çünkü ürün hakkında yazabileceğimiz şeyler özellikleri vb. şeyler. Mecburen yazı kısmı kısa olan sayfaların optimizasyonu için öneriniz nedir, neler yapılabilir?

SEO kitaplarınızı okumuş biri olarak bu sorularla alakalı bilgiler olacağını biliyorum ama kitapları tekrar okumak zor geliyor 🙂 Soru kısmını görünce hemen aklımdakileri sormak istedim.

Son olarak çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bu çizginizin ve başarınızın daim olması dileğiyle iyi çalışmalar.

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 11 Ağustos 2014, 18:11

  Merhabalar,

  Sitemizde neden keywords kullanmadığımız hakkında 1 gün önce http://www.SEOhocasi.com/soru-cevap/sitenizde-keywords-etiketi-neden-yok/ adresindeki soruya yanıt olarak cevabımızı paylaştık.

  Ürünlerinizin içeriği müşterileri ve ziyaretçileri en çok etkileyen olay ve unsurlardır. Ürün içerikleriyle ilgili olarak yapılacak SEO çalışmaları ve içerik uzunluğu müşteri yada ziyaretçilerin direk ilgisini çekmekte ve özellik konusunda içerikleri paylaşmaktadır.

  Siteniz için ise http://www.SEOhocasi.com/e-ticaret-siteleri-icin-onemli-SEO-basliklari/ adresindeki sayfayı okuyabilirsiniz. Bu makaleyi okumanız size E-Ticaret konusunda çok büyük artılar kazandıracaktır.

Cevapla

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla