SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 837 Görüntülenme

1)Sitenizi takip ediyorum ve meta keyword etiketi kullanmamışsınız bunun sebebini öğrenebilir miyim?

2) Ürünlerimizi sitemizde yayınlıyoruz ve yazıları çok kısa kalıyor haliyle çünkü ürün hakkında yazabileceğimiz şeyler özellikleri vb. Şeyler. Mecburen yazı kısmı kısa olan sayfaların optimizasyonu için öneriniz nedir, neler yapılabilir?

SEO kitaplarınızı okumuş biri olarak bu sorularla alakalı bilgiler olacağını biliyorum ama kitapları tekrar okumak zor geliyor 🙂 Soru kısmını görünce hemen aklımdakileri sormak istedim.

Son olarak çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bu çizginizin ve başarınızın daim olması dileğiyle iyi çalışmalar.

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO için Yanıtlar

  • admin
    Admin 11 Ağustos 2014, 18:11

    Sitemizde neden keywords kullanmadığımız hakkında 1 gün önce https://www.seohocasi.com/soru-cevap/sitenizde-keywords-etiketi-neden-yok/ adresindeki soruya yanıt olarak cevabımızı paylaştık.

    Ürünlerinizin içeriği müşterileri ve ziyaretçileri en çok etkileyen olay ve unsurlardır. Ürün içerikleriyle ilgili olarak yapılacak SEO çalışmaları ve içerik uzunluğu müşteri yada ziyaretçilerin direkt ilgisini çekmekte ve özellik konusunda içerikleri paylaşmaktadır.

    Siteniz için ise https://www.seohocasi.com/e-ticaret-siteleri-icin-onemli-seo-basliklari/ adresindeki sayfayı okuyabilirsiniz. Bu makaleyi okumanız size E-Ticaret konusunda çok büyük artılar kazandıracaktır.

Cevapla

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO Sorusunu Cevapla

Sitemdeki Description İçerikleri ve Site içi SEO ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla