Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1620 Görüntülenme

Sitem için onlarca page authorysi 20 ve üstü olan sitelerden tanıtm yazısı aldım. Özgün makale girişi yaptım. Ne yaptım ettim bir türlü hitim artmadı.İçerik girsemde SEO yapsamda hep aynı sıralamadalar ve tabi hitte az geliyor.

Sizce sitemde yapılan yanlışlıklar nedir önerilerinizi bekliyorum.

 • 1
 • 1
 • Sitem Ne Yapsam Sıralamada Yükselmiyor için Yanıtlar

   admin
   Admin

   8 Haziran 2015, 14:59

   1

   Site dışı SEO çalışmalarına başlanmadan önce site içi SEO kriterleri göz önünde bulundurulmadı ve eksiklikler varsa bunlar giderilmelidir. Site içi SEO önemi %40, site dışı SEO çalışmaları da %60 civarında önemlidir. Sitenizde bulunan site içi SEO eksikliklerini gidermeniz gerekmektedir.

   Google Analytics verilerinden web sitenizin hemen çıkma oranını kontrol edin, hangi sayfalarda çıkış oranları fazla ise o sayfalara daha kaliteli ve dikkat çekici içerikler girmeye ve kullanıcıları sitenizde gezinmeye, daha çok vakit geçirtmeye çalışın.

   Backlink konusundan bahsetmek gerekirse, çok sayıda ve hızlı alınan, daha sonradan silinen backlinkler yerine kalıcılığı olan sitelerden backlink almalısınız. Aldığınız backlinklerin bir süre sonra silinmesi size faydadan çok zarar verecektir. Backlink almadan önce o web sitesinin Trustrank değerlerine bakmalı, backlink sayılarını ve kalitelerini incelemelisiniz. Bunlarla beraber sosyal medya paylaşımları da yapmak SEO açısından oldukça önemlidir. Bütün bu çalışmalar doğru bir şekilde yapıldığı taktirde sıralamanız değişecek, değerleriniz yükselecek ve hit oranlarınız da artacaktır.

  Cevapla

  Sitem Ne Yapsam Sıralamada Yükselmiyor Sorusunu Cevapla