Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1298 Görüntülenme

Genel konularda bir çok makalenin yer aldığı bir blog zamanla tek bir konuya yoğunlaşırsa eski konular önemini yitirir mi? yoksa eski yazılar değerlenir mi?

mesela ilk başlarda genel kültür bloğu olan siteyi sonradan sağlık bloğuna çevirmek. Bu durumda yeni konular ve eski konular nasıl etkilenir?
eski konuları silmeye gerek var mı?
tüm bunlar yerine yeni bir blog açmak daha mı iyidir?
iyi çalışmalar...

 • 1
 • 1
 • Site İçeriği Zamanla Değişirse Ne Olur? için Yanıtlar

   baran
   Baran

   19 Eylül 2015, 13:17

   1

   çok başarılı bi konu

   Roman Adamita
   Roman Adamita

   19 Eylül 2015, 12:43

   1

   Merhabalar Ahmet Bey;

   Şöyle söyleyeyim; Eski konular var ise ve ziyaret almıyorsa, önemini yitirmiştir veya bunun daha güncel hali internette bulunuyordur. Dolayısıyla eski içerikleri ya silin, ya da internet'te bulunan güncel bilgilerle düzenleyin. Tabi aynı içeriği alıp kendi sitenize öylece yapıştırmayın. Kendi cümlelerinizi kurgulayarak içeriği ekleyin. Bunun en doğal yolu konuyu tamamen kaldırıp başka bir içerik eklemektir.

   Bir diğer sorunuza geçecek olursak; Eski sektörle alakalı yazdığınız makaleler üst sıralarda olması halinde yine ziyaret almıyorsa, başka bir sektörün konularına geçmekte fayda var. Hangisinde daha başarılı olursanız onun üzerinden devam edin. Ayrıca uzman olduğunuz konular üzerinden makalaler yazmanızı ve bunu aktif bir şekilde uygulamanızı öneririm.

  Cevapla

  Site İçeriği Zamanla Değişirse Ne Olur? Sorusunu Cevapla