Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

21 Kasım 2017

Anasayfaya seo çalışması hakkında internette çok az kaynak var. ne yazık ki istediğime ulaşamadım. seo uyumlu bir ana sayfada heading etiketlerinin sayısı da, içerikte kullandığımız gibi mi (1 h1 - en fazla 4 h2 ve en fazla 4 h3) olmalı?

Sizin sitenizi seo aracınız ile test ettiğimde 13 adet h3 etiketi kullanıldığını gördüm. Ancak bunların çoğu yazı linkleri. Acaba yazı linki olduğu zaman 13 h3 olmasının bir sakıncası yok mu?
Eğer olumsuz bir durumsa ana sayfada listelenen son yazılar ve önerilen yazılar gibi alanlarda bulunan içerik linklerinin ne şekilde olması gerekir?

Cevabınızı sabırsızlıkla bekliyorum. İ̇yi çalışmalar dilerim.

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

12 Mart 2015

sitenizdeki SEO testinde sitemde bir çok h2-h3-h4 etiketi olduğunu gördüm ve bunu müşteri temsilcinize sordum. Bu tarz konular için filtre tespit çalışması almamı söyledi. Çokta ilgilendi Beyza hanım sağolsun. Bu çalışmayı hafta sonu almayı düşünüyorum fakat, ben kendim de bir şeyler yapmak öğrenmek istiyorum. Bu etiketi nereden silip yada ekleyebilirim? Opencart alt yapısını kullanıyorum. Kendim amatörce çalıştığım bir site daha var. Yeni merak sardım bu işe. Cevaplarınızı bekliyorum.