Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

13 sene önce  |  1455 Görüntülenme

İngilizce sağlık videoları yayınlanan sağlık sitesi için iyi bir title nasıl olmalıdır? (Tüm sağlık kategorilerini içerdiği ve yeni bir site olduğu göz önünde bulundurarak.)

Az rekabeti olan ama az da olsa hit getiren anahtar kelimeler title'a eklenmeli midir?

Teşekkürler.

 • 1
 • 1
 • Sağlık Sitesi İçin Title için Yanıtlar

   uguraktas
   Uguraktas

   29 Ocak 2012, 12:57

   1

   Eğer sitenizin dili İngilizce ise makalelerin çoğunluğu İngilizce olmalıdır. Title'lar İngilizce olmalıdır. Türkçe açıklamalar ise İngilizce makalenin altından başlayarak özet şekilde girilmesi ve daha küçük olması yararlı olacaktır. Sitenizin Title'ı başlangıçta fazla önem taşımamaktadır, spam olacak kadar uzun olmasın yeter. Sizin yapmanız gereken etiket girişlerini mümkün olduğunca kaliteli ve alakalı girmektir. Etiket sayınız yazının uzunluğuna göre artırın, max. 8 etiketi geçmeyin. Her etiket size ayrı ayrı hit getirecektir. Ama abartmayın özgün olmayı da ihmal etmeyin.

   bekircem
   Bekircem

   17 Temmuz 2010, 21:15

   1

   Videolara açıklama giriliyor. Fakat içerik bot ile çekiliyor. 2-3 sitede aynı içerikler çıkıyor sanıyorum, çok yoğun bir kullanımı yok.

   Ayrıca kopya içeriğe ek olarak ben de İngilizce tanımlamalar giriyorum özgün olarak.

   Rekabeti az olan aylık 1k,3k,4k arama hacmi bulunan kelimeleri de içeriklerde anahtar kelime olarak kullanıyorum.

   healthin... Şeklinde devam eden bir domainim var. Title'da ise Domain adı - Health Videos olarak ayarladım. Fakat bu titledaki anahtar kelimelerde rekabet çok yüksek olduğu için hit gelmiyor.

   Teşekkürler.

   admin
   Admin

   17 Temmuz 2010, 20:56

   1

   Öncelikle videolar Google tarafından okunamadığı için mutlaka videolara açıklama girilmelidir. Her video sayfasına ait title, açıklama metniyle doğrudan ilişkili olmalıdır. Yeni siteler, çok fazla hit getiren siteler için fazla kelime kullanır ve yoğun bir SEO yaparlarsa çok kolay bir şekilde filtreye girerler. Dolayısıyla anahtar kelimenizle yakın şekilde az hite sahip kelimeler kullanmanız ilk başta faydalı olur. Siteniz Google gözünde değer kazandıktan sonra anahtar kelimenizde çalışmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda, videonun ait olduğu kategori de başlıkta gösterilebilir.
   Sitenin genel başlığı için de, genel olarak anahtar kelimenizi girmeniz gerekir. Sağlık kelimesiyle ilgili hedef anahtar kelimeniz bulunmalıdır.

  Cevapla

  Sağlık Sitesi İçin Title Sorusunu Cevapla