Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1202 Görüntülenme

bir site açtım site anahtar kelimesi parke servisi aradan 3 4 hafta geçti ilk sıraya cıktı ama bilgisayar servisi ve uydu Servisi bir türlü ilk sıralara gelmedi neden olabilir?

 • 1
 • 1
 • Parke Sitesi Farklı Kelimelerle De İlk Sayfaya Gelir Mi? için Yanıtlar

   Yaser usta
   Yaser Usta

   9 Aralık 2017, 07:35

   1

   SLM Hocam herkesin site ismini yazdığımda ilk sayfada çıkıyor örnek olarak Google arama motoruna seo hocası yazdığımda inter bastığım vakit ilk sırada çıkıyorsunuz. Başka site isimlerini'de yazdığımda ilk sayfada çıkıyorlar. Benim site hariç Domain ismi kombiteknikservisi/biz Arama motoruna kombi teknik servisi yazıyorum çıkmıyor. Acaba nedeni nedir Yardımcı olursanız sevinirim.

   admin
   Admin

   26 Haziran 2015, 12:11

   1

   Merhaba Engin Bey,

   Öncelikle parke servisi ve bilgisayar servisi veya uydu servisi farklı alanlar olduğu için içeriklerde bunlara uygun olmalıdır. Açtığınız domain daha çok parke servisine yönelik olduğu için ve içerikte buna yönelik olduğu için bilgisayar servisi ve uydu servisi anahtar kelimelerinde çıkması biraz zor olabilir. Bunun için bu anahtar kelimelerle alakalı alt sayfa açıp ornekdomain.com/bilgisayar-servisi gibi bu açtığınız alt sayfalara çalışma yaparak belirttiğiniz anahtar kelimelerle de ilk sayfaya ulaşabilirsiniz. Onun dışında domain içeriğinizin bilgisayar servisi veya uydu servisi ile alakası yoksa bu anahtar kelimelere çalışmak çok fazla verimli olmayacaktır.

  Cevapla

  Parke Sitesi Farklı Kelimelerle De İlk Sayfaya Gelir Mi? Sorusunu Cevapla