Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  683 Görüntülenme

Yaptığım çalışmalarla yeni açtığım web sitemde arama sonucu sıralamamı yükseltmek istiyorum. Hızlı bir şekilde yükselebilmek için organik SEO nasıl yapılır? Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.

 • 1
 • 1
 • Organik SEO Nedir? Nasıl Yapılır? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   2 Haziran 2021, 16:40

   1

   Merhabalar, anladığım kadarıyla organik SEO'dan kastınız beyaz şapkalı olarak bilinen white hat SEO'dur. Beyaz şapkalı SEO tamamen Google'ın önerdiği şekilde bir optimizasyon yaparak sitenizi sıralamarda yükseltmeye yarar. White hat SEO'yu Google'ın yayınladığı makalelere bakarak yapabilirsiniz. Fakat genel olarak SEO'da dikkat edilmesi gereken 3 husus vardır. Bunlar site içi - site dışı ve teknik SEO'dur.

   Sitenizde kopya olmayan ve rakiplerinizden daha kaliteli içerikler bulundurmanız sıralamalarda yükselmenizde önemli bir katkı sağlayacaktır. Daha sonrasında ise bu kaliteli içerikleriniz sayesinde başka kaynaklar sitenize referans verecektir ve böylece otoriteniz artacaktır. Teknik tarafta ise sitenizin teknik alt yapısı sunucu, site hızı, yönlendirmeler vb. gibi konulara dikkat ettiğinizde sıralamalarda yükseldiğinizi göreceksiniz.

  Cevapla

  Organik SEO Nedir? Nasıl Yapılır? Sorusunu Cevapla