Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1092 Görüntülenme

Oyun siteme en özgün şekilde oyun haberleri ekliyorum. Oyun haberleri kelimesinde nasıl yukarı çıkabilirim?

 • 1
 • 1
 • Kelimede Nasıl Yukarı Çıkabilirim? için Yanıtlar

   Ahmet Yılmaz
   Ahmet Yılmaz

   5 Mayıs 2021, 15:58

   1

   Merhabalar,
   Oyun haberleri kelimesinde çıkabilmek için öncelikle sitenizi Google için optimize etmeniz ve içerik stratejisi belirlemeniz gerekmektedir. İçerik stratejinizi rakiplerinizi inceleyerek oluşturabilirsiniz.

   Sitenizi Google için optimize etmek ise oldukça kapsamlı bir konudur. Sitenizin teknik yapısı, h etiketleri, içerik optimizasyonları gibi birçok konuyu kapsar. Tüm bu geliştirmelerin doğru yapılabilmesi ve rakiplerinizi Google sıralamalarında geçebilmek için bir SEO uzmanından destek almanız gerekir. İsterseniz SEO Hocası size bu konuda yardımcı olabilir.

   admin
   Admin

   3 Ocak 2015, 12:53

   1

   Merhabalar Emir Bey;

   Oyun siteleri rekabetçi anahtar kelimeler içeren bir sektördür. Bu nedenle yapılan çalışmaların daha yoğun yapılması gerekir. Oyun haberleri kelimesinin rekabet düzeyine baktığımda 3/10 olarak görüyorum yani bu da sıkı bir çalışma ile 4-5 aylık bir süre içerisinde (tahmini olarak) ilk sayfada yer alabilmenizi göstermektedir.

   Yapacağınız çalışmalar da size önerim, "Oyun Haberleri" kelimesi için bu kelimenin arama sonuçlarında yer alan siteleri rakipleriniz olarak görmek ve bu rakipleri iyi analiz ederek yaptığı çalışmaları, çalıştığı kelimeleri doğru tespit ederek bu oranda sizin de çalışmalarınıza bu yönde ağırlık vermeniz gerekmektedir.

  Cevapla

  Kelimede Nasıl Yukarı Çıkabilirim? Sorusunu Cevapla