Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

4 sene önce  |  1544 Görüntülenme

İşyerimin konumu arattığımda Google Yerel Haritalarda çıkmıyor. Psikoteknik alanında bir işyerim var. Psikoteknik yazdığımda bütün firmalar çıkarken benim firmama ait olan çıkmıyor. Haritada işyerimin bulunduğu konuma yakınlaştığımda çıkıyor fakat genel aramada toplamda 5-6 tane firma olmasına rağmen gözükmüyor. Ne yapmam gerekli?

 • 1
 • 1
 • İşyerim Yerel Haritalarda Çıkmıyor için Yanıtlar

   Çağatay GÜL
   çağatay Gül

   23 Mart 2020, 22:51

   1

   Söz ettiğiniz durum yerel aramalarda ve yerel anlamda hizmet veren kurumlar için oldukça fazla önem arz etmektedir. Çünkü Google'ın sunduğu bu hizmet ile insanlar alacağı hizmeti veren kuruluşlara en yakınında olacak şekilde ulaşabilmektedir. 2020 ve sonrası içinde bu alan oldukça verim sağlayacaktır.

   Sorunuzun detayına gelicek olursam. Öncelikle firmanız için Google My Business (Google Benim İşletmem) Hesabı oluşturmalısınız. Firma bilgilerinizi, çalışma saatlerinizi, hizmet verdiğiniz lokasyonları, hizmet alanlarınızı, varsa firma fotoğraflarınızı, firmanız ve vermiş olduğunuz hizmetle alakalı açıklayıcı bir metni buraya eklemelisiniz.

   Bu işlemin ardından firma adınızla aratıldığınızda bu kısım etkinleşecektir. Hatta firmanızdan hizmet alan kişiler burada yer alan yorum kısmında yıldızı fazla yorumlar yaparsa belirli anahtar kelimelerde de firmanız direkt olarak listelenebilmektedir 🙂 Bu önerilerim temel düzeyde yer almaktadır. Daha ayrıntılı bilgi için sitemizde yer alan sayfasından veya bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  İşyerim Yerel Haritalarda Çıkmıyor Sorusunu Cevapla