SEO Hocası'na Sor

Googlede Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Genel 5 sene önce 867 Görüntülenme

Ortalama sitemiz 1 haftalık googlede indexleri var bing’dede var diğer arama motorlarınada eklendi wordpress sitemiz SEO ayarlarıda yapıldı tarafımca gerekli anahtar kelimelerde eklendi. Sitemiz ortalama kaç ay sonra googlede ilk 10 sırada çıkar kendi anahtar kelimeler doğrultusunda ?

Googlede Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak için Yanıtlar

 • admin
  Admin 17 Şubat 2015, 08:46

  Sürekli olarak anahtar kelimeden aralıksız link almak risk unsurudur. Bu çalışmaları yoğun olarak değil düzenli dağıtım halinde alabilirsiniz.

 • diriliş ertuğrul dizisi
  Diriliş Ertuğrul Dizisi 16 Şubat 2015, 19:48

  bende bunu arıyordum çok teşekkürler, peki hep anahtar kelimeden backlink almak zararlı mı?

 • admin
  Admin 12 Şubat 2015, 14:33

  Merhaba Ahmet,

  Siteniz yeni bir site olduğu için ilk sayfalarda çıkması doğal olarak zaman alacaktır. Ancak sitenize her hangi bir işlem yapmadan da ilk sayfada çıkması çok mucize bir durum olacaktır. Siteniz için kaliteli SEO çalışmaları gerçekleştirerek hedeflediğini kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yapılacak SEO çalışmaları ile sitenin kalite değeri ve sektörün rekabetine göre bu zaman aralığı değişebilmektedir. İsterseniz siteniz için kaliteli SEO çalışmaları gerçekleştirebiliriz. SEO çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiyi http://www.SEOhocasi.com/tum-SEO-hizmetlerimiz/ bu adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Googlede Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla