SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Google’da Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
7 sene önce 1028 Görüntülenme

Ortalama sitemiz 1 haftalık Google’da indexleri var bing’dede var diğer arama motorlarınada eklendi WordPress sitemiz SEO ayarlarıda yapıldı tarafımca gerekli anahtar kelimelerde eklendi. Sitemiz ortalama kaç ay sonra Google’da ilk 10 sırada çıkar kendi anahtar kelimeler doğrultusunda?

Google’da Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak için Yanıtlar

 • admin
  Admin 17 Şubat 2015, 08:46

  Sürekli olarak anahtar kelimeden aralıksız link almak risk unsurudur. Bu çalışmaları yoğun olarak değil düzenli dağıtım halinde alabilirsiniz.

 • diriliş ertuğrul dizisi
  Diriliş Ertuğrul Dizisi 16 Şubat 2015, 19:48

  bende bunu arıyordum çok teşekkürler, peki hep anahtar kelimeden backlink almak zararlı mı?

 • admin
  Admin 12 Şubat 2015, 14:33

  Merhaba Ahmet,

  Siteniz yeni bir site olduğu için ilk sayfalarda çıkması doğal olarak zaman alacaktır. Ancak sitenize her hangi bir işlem yapmadan da ilk sayfada çıkması çok mucize bir durum olacaktır. Siteniz için kaliteli SEO çalışmaları gerçekleştirerek hedeflediğini kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Yapılacak SEO çalışmaları ile sitenin kalite değeri ve sektörün rekabetine göre bu zaman aralığı değişebilmektedir. İsterseniz siteniz için kaliteli SEO çalışmaları gerçekleştirebiliriz. SEO çalışmalarımız hakkında detaylı bilgiyi https://www.seohocasi.com/seo-danismanligi/ bu adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Google’da Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak Sorusunu Cevapla

Google’da Anahtar Kelimede İlk Sırada Çıkmak ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla