Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1923 Görüntülenme

Web sitem için belirlediğim title'm çıkmayıp Google Kafasına Göre değişik değişik titleler çıkıyor? Kendi belirlediğim title'nin çıkması için ne yapabilirim?

 • 1
 • 1
 • Google Titlem Farklı Çıkıyor Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   21 Temmuz 2014, 18:56

   1

   Google'da belirlediğiniz title'den başka bir title geliyorsa bu durumun bir kaç sebebi bulunmaktadır, maddelendirerek açıklayalım.

   1- Sitenizde iki adet title kullanıyorsanız ve bu titlelerin ikisi de birbiriyle çakışıyorsa Google bu titlelerden herhangi birini alacaktır.

   2- SEO ayarları olarak genellikle WordPress sitelerde "Site Adı" kısmı için yapılan yanlışlıkla ilgili olarak harici bir SEO eklentisinin yazmış olduğu içeriklerle çakışması sonucu bir problem olabilir.

   3- Sitenize o bağlantılardan çok fazla anahtar kelime içeriği geliyorsa, yani siteniz film sitesi olup binlerce "bedava film" anahtar kelimesinden link almışsanız title'niz bu durumda da değişebilir.

   4- Sayfalarınıza verilen bağlantının "title" etiketi href'ten yönlendikten sonra farklı bir isim çağırıyorsa bu durumda da başlık değişimi olabilir.

   Bu sebepleri kontrol edin eğer sorun yine devam ederse Google gibi getir aracından sitenizin örümcek görüntüsünü kontrol edin.

  Cevapla

  Google Titlem Farklı Çıkıyor Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla