Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

2 sene önce  |  1042 Görüntülenme

Merhabalar, web siteme daha çok ziyaretçi çekebilmek için SEO çalışması yapmak ya da yaptırmak istiyorum. Ücretlerle ilgili herhangi bir bilgim yok.

Google SEO ne kadar? Eğer yaptırırsam verdiğim paranın dönüşünü alabilir miyim?

 • 1
 • 1
 • Google SEO Ne Kadar? için Yanıtlar

   Berin Sur
   Berin Sur

   16 Temmuz 2021, 12:09

   1

   Merhaba,

   SEO fiyatlarının belirlenmesinde Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerinin içeriği çok önemlidir. Web sitenizin sektörü, anahtar kelimeleriniz, sitenin içerik kalitesi ve Google'ı alakadar eden pek çok konu buna dahil edilebilir. Google SEO aslında başlı başına istikrarlı bir süreç demektir. Daha açıklayıcı bir ifade kullanmak istiyorum; iç SEO ve dış SEO çalışmalarından oluşan bu süreçlerde site içerisinde yaptığınız her yeni aktivitenin devamını sağlamanız gerektiği gibi, aynı şekilde site dışında yapılan çalışmalarının da düzenli ve bilinçli olması gerekiyor. Anahtar kelimenizin rekabet hacmi, çalışma süresi ve çalışma planının içeriği gibi birbirinden farklı kriterlere göre Google SEO fiyatları değişkenlik gösterecektir. Siteniz için SEO fiyatlarını araştırırken firmalardan size teklif vermelerini isteyebilirsiniz.

   Mustafa Uzun
   Mustafa Uzun

   2 Haziran 2021, 16:27

   1

   Merhabalar,

   Öncelikle SEO çalışmaları ADS çalışmaları gibi anlık ücret ödediğinizde etkisini görebileceğiniz bir çalışma türü değildir. SEO çalışma fiyatları sektöre, rekabete göre değişmektedir. Bunu yanı sıra her SEO ajansının fiyatlandırma politikası farklı olduğu için standart bir fiyat bulunmamaktadır.
   Paranın dönüşü ile alakalı olarak; SEO çalışmaları için gerekli kriterler yerine getirildiğinde ve hedeflenen konumlara ulaşıldığında vermiş olduğunuz ücretin çok daha fazlasını geri dönüş olarak alabilirsiniz.

  Cevapla

  Google SEO Ne Kadar? Sorusunu Cevapla