SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır ?

0
Umut İrhan
Umut İrhan
Site Güncelliği 5 sene önce 634 Görüntülenme

Merhabalar, bir film sitem var ve hiçbir çalışma yapmadan 4/5K’ya getirebildim. Biraz daha arttırabilirsem masrafları karşılayacak kadar reklamlardan para kazanabileceğim. Fakat arttıramıyorum. Önerebileceğiniz bir taktik var mıdır ? Nasıl imleme yapılır vs ?

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır ? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 29 Nisan 2014, 15:56

  Merhabalar Umut Bey.

  Film siteleriyle ilgili olarak hitlerin artmasında, tercih edilmesinde, ziyaret edilip kontrol edilmesinde büyük bir oran sitenizin kalitesi, filmlerin kalitesi ve içerikleriyle birebir olarak paralel doğru düzendedir. Sitenizin güncelliği ve eklediğiniz filmlerle, film takipçileri ve içeriklerle birlikte güncellenmesi, ziyaretçi yorumları, video haritaları ve güncellemelerle daha sağlıklı olmaktadır.

  Konuyla ilgili olarak film siteleri için SEO başlıklı makalemizde yukarıda anlattığımız tüm konulara daha önceden de değinmiştik. Bir çok ipucunun bulunduğu makalemizde film sitelerinde hit ve ziyaretçi bilinirliğinin artması konusunda bilgilerden bahsetmiştik.

  Film siteleri için SEO başlıklı makalemize http://www.SEOhocasi.com/film-siteleri-icin-SEO-anektodlari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır ? Sorusunu Cevapla

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır ? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla