SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
8 sene önce 991 Görüntülenme

bir film sitem var ve hiçbir çalışma yapmadan 4/5K’ya getirebildim. Biraz daha arttırabilirsem masrafları karşılayacak kadar reklamlardan para kazanabileceğim. Fakat arttıramıyorum. Önerebileceğiniz bir taktik var mıdır? Nasıl imleme yapılır vs?

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır? için Yanıtlar

 • admin
  Admin 29 Nisan 2014, 15:56

  Merhabalar Umut Bey.

  Film siteleriyle ilgili olarak hitlerin artmasında, tercih edilmesinde, ziyaret edilip kontrol edilmesinde büyük bir oran sitenizin kalitesi, filmlerin kalitesi ve içerikleriyle birebir olarak paralel doğru düzendedir. Sitenizin güncelliği ve eklediğiniz filmlerle, film takipçileri ve içeriklerle birlikte güncellenmesi, ziyaretçi yorumları, video haritaları ve güncellemelerle daha sağlıklı olmaktadır.

  Konuyla ilgili olarak film siteleri için SEO başlıklı makalemizde yukarıda anlattığımız tüm konulara daha önceden de değinmiştik. Bir çok ipucunun bulunduğu makalemizde film sitelerinde hit ve ziyaretçi bilinirliğinin artması konusunda bilgilerden bahsetmiştik.

  Film siteleri için SEO başlıklı makalemize https://www.seohocasi.com/film-siteleri-icin-seo-anektodlari/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Cevapla

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır? Sorusunu Cevapla

Film Sitesine İçin Nasıl Bir SEO Taktiği Yapılmalıdır? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla