SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Backlink Ve H1 Etiketi

0
Mehmet
Mehmet
H Etiketleri 5 sene önce 742 Görüntülenme

Öncelikle yardımlerınız için çok teşekür ederim .

1-merhaba siteme gelen yabancı backlinler var mesela yabancı arama motoru gibi siteler bana backlink vermiş bunları kaldırmalımıyım yani disallow etmelimiyim ?

2- Bu H tagları benim sitemde hiç yoktu. Fakat sizden öğrendiğim bilgiler neticesinde ekledim bütün yazılarıma peki ben wordpress kullanıyorum mesela yazı başlığıyla aynı mı olacak H1 etiketi. Peki bu spam oluştururmu sitem açısından balığın iki kere geçmesi ?

teşekürler

Backlink Ve H1 Etiketi için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 17 Kasım 2014, 14:30

  Merhabalar Mehmet Bey,

  Sitenize gelen backlinkler sizin sektörünüzle alakalı değil ise kaldırılmasını önermekteyiz. Bu konuda backlinklerin türleri de önemlidir. Footer tarzı spam yaratacak linkler ise direk engelleyebilirsiniz.

  Öncelikle H Tagları nedir onu açıklayalım.

  H tagı, aslında headings kelimesinin kısaltmasıdır. Kod yazarken h olarak yazılır. Bu taglar, herhangi bir web sayfasında metini büyütmede kullanılır. Genellikle sayfalardaki başlıklar bu kodlar yardımcılığıyla yazılır. Hem daha şık görünür, hem de Google tarafından daha çok sevildiği bilinir. Bu h tagları, 1 – 6 rakamları aralığında yazılır. 7 ve üstü kullanılmaz. Ayrıca bu taglarda h1 tagı en büyük, h6 tagı en küçük puntolu yazıdır. Google, sayfaları indexlerken h1 tagını, h6 tagından daha çok önem verir.

  Önerdiğimiz h1 yapısı Sayfanın title ile aynı olan H1 etiketidir.

Cevapla

Backlink Ve H1 Etiketi Sorusunu Cevapla

Soru Sor Cevapla