Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1480 Görüntülenme

Öncelikle yardımlerınız için çok teşekür ederim .

1-Siteme gelen yabancı backlinler var mesela yabancı arama motoru gibi siteler bana backlink vermiş bunları kaldırmalı mıyım yani disallow etmeli miyim?

2- Bu H tagları benim sitemde hiç yoktu. Fakat sizden öğrendiğim bilgiler neticesinde ekledim bütün yazılarıma peki ben WordPress kullanıyorum mesela yazı başlığıyla aynı mı olacak H1 etiketi. Peki bu spam oluştururmu sitem açısından balığın iki kere geçmesi?

teşekkürler

 • 1
 • 1
 • Backlink Ve H1 Etiketi için Yanıtlar

   admin
   Admin

   17 Kasım 2014, 14:30

   1

   Merhabalar Mehmet Bey,

   Sitenize gelen backlinkler sizin sektörünüzle alakalı değil ise kaldırılmasını önermekteyiz. Bu konuda backlinklerin türleri de önemlidir. Footer tarzı spam yaratacak linkler ise direkt engelleyebilirsiniz.

   Öncelikle H Tagları nedir onu açıklayalım.

   H tagı, aslında headings kelimesinin kısaltmasıdır. Kod yazarken h olarak yazılır. Bu taglar, herhangi bir web sayfasında metini büyütmede kullanılır. Genellikle sayfalardaki başlıklar bu kodlar yardımcılığıyla yazılır. Hem daha şık görünür, hem de Google tarafından daha çok sevildiği bilinir. Bu h tagları, 1 – 6 rakamları aralığında yazılır. 7 ve üstü kullanılmaz. Ayrıca bu taglarda h1 tagı en büyük, h6 tagı en küçük puntolu yazıdır. Google, sayfaları indexlerken h1 tagını, h6 tagından daha çok önem verir.

   Önerdiğimiz h1 yapısı Sayfanın title ile aynı olan H1 etiketidir.

  Cevapla

  Backlink Ve H1 Etiketi Sorusunu Cevapla