Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1291 Görüntülenme

Şimdi bizim 7 Tane kelime var. 7 kelimenin hepsinide ornekdomain.com ana sayfamız çıksın istiyoruz. Bu durumda da title limiti aşıyor. Nasıl yapmalıyız?

 • 1
 • 1
 • Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir? için Yanıtlar

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   25 Temmuz 2015, 09:37

   1

   Ben teşekkür ederim.

   Mustafa Işık
   Mustafa Işık

   14 Temmuz 2015, 09:22

   1

   Teşekkürler Erhan bey. ufak hatalarım vardı onları sayenizde düzelttim

   Erhan Kolci
   Erhan Kolci

   14 Temmuz 2015, 07:57

   1

   Merhabalar Demirkan Bey;

   Google, doğal ve güncel içerikli sitelere daha fazla önem vermektedir. Güncel Google algritmalarına göre 1 kelime için 1 sayfaya çalışma yapmak en sağlıklı ve en doğal yöntemdir. Bu nedenle 7 kelime için hepsinde anasayfaya çalışmak yerine alt sayfalar açmanız ve bu alt sayfalara çalışma yapmanız hem daha doğal çalışmalar olmasını sağlayacak hem de yaptığınız çalışmalar daha fazla etki gösterecektir. Çünkü anasayfa vitrin sayfasıdır. 7 farklı anahtar kelime için ayrı ayrı düzenlenmesi durumunda sayfada gereksiz içerikler ortaya çıkacaktır. Şöyle ki;

   Her anahtar kelime için ayrı içerik yazısı, ayrı görseller, ayrı headings etiketleri gibi bilgiler yer alması gerekmektedir. Bu gibi düzenlemelerin tamamının 7 anahtar kelime için ana sayfada yer alması çok mantıklı olmayacaktır. Bu nedenle alt sayfa açıp alt sayfaların meta etiketlerini ve içeriklerini tamamen o kelimeye özgü olarak değiştirerek SEO çalışmalarının verimliliği açısından en sağlıklı yöntem olacaktır.

  Cevapla

  Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir? Sorusunu Cevapla