SEO Hocası'na Sor

Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir ?

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
Title 5 sene önce 766 Görüntülenme

Hocam merhaba ,

Şimdi bizim 7 Tane kelime var. 7 kelimenin hepsinide siteadi.com ana sayfamız çıksın istiyoruz. Bu durumda da title limiti aşıyor. Nasıl yapmalıyız?

Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir ? için Yanıtlar

 • Erhan Kolci
  Erhan Kolci 25 Temmuz 2015, 09:37

  Ben teşekkür ederim.

 • Mustafa Işık
  Mustafa Işık 14 Temmuz 2015, 09:22

  Teşekkürler Erhan bey. ufak hatalarım vardı onları sayenizde düzelttim

 • Erhan Kolci
  Erhan Kolci 14 Temmuz 2015, 07:57

  Merhabalar Demirkan Bey;

  Google, doğal ve güncel içerikli sitelere daha fazla önem vermektedir. Güncel Google algritmalarına göre 1 kelime için 1 sayfaya çalışma yapmak en sağlıklı ve en doğal yöntemdir. Bu nedenle 7 kelime için hepsinde ana sayfaya çalışmak yerine alt sayfalar açmanız ve bu alt sayfalara çalışma yapmanız hem daha doğal çalışmalar olmasını sağlayacak hem de yaptığınız çalışmalar daha fazla etki gösterecektir. Çünkü ana sayfa vitrin sayfasıdır. 7 farklı anahtar kelime için ayrı ayrı düzenlenmesi durumunda sayfada gereksiz içerikler ortaya çıkacaktır. Şöyle ki;

  Her anahtar kelime için ayrı içerik yazısı, ayrı görseller, ayrı headings etiketleri gibi bilgiler yer alması gerekmektedir. Bu gibi düzenlemelerin tamamının 7 anahtar kelime için ana sayfada yer alması çok mantıklı olmayacaktır. Bu nedenle alt sayfa açıp alt sayfaların meta etiketlerini ve içeriklerini tamamen o kelimeye özgü olarak değiştirerek SEO çalışmalarının verimliliği açısından en sağlıklı yöntem olacaktır.

Cevapla

Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir ? Sorusunu Cevapla

Aşırı Title Kullanımının SEO Etkisi Nedir ? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla