SEO Fiyat Hesaplama
SEO Hocası Soru Cevap

Ana Sayfa SEO Ayarları

0
Şafak
Şafak
Genel 4 sene önce 416 Görüntülenme

Merhabalar, web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarım, adwords ve sosyal medya yönetimi yapan bir web sitem var. Her hizmetin, kendine has ayrı bir sayfası var. Her sayfa için gerekli SEO çalışmalarını yaptım. Fakat anasayfa kafamı karıştırıyor. Anasayfada hangi kelime yada hangi kelimeler için SEO yapmalıyım? Teşekkürler…

SEO Soru Cevap her hafta e-postanızda. Ücretsiz abone olmak için tıklayın.

Ana Sayfa SEO Ayarları için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 29 Haziran 2015, 08:20

  Merhabalar,

  Anahtar kelimelerden yola çıkacak olursak firmanız tasarım firması olabilir, çünkü anahtar kelimeleriniz genellikle ” Tasarım ” kelimesi odaklı. Her anahtar kelime için farklı bir sayfa açıp onun üzerine çalışma yapmanız oldukça mantıklı bir hareket ve tavsiye edilen çalışma sistemidir. Anasayfaya yapılacak olan çalışma için ise anahtar kelimelerinizden ortak olanı seçilip bunun üzerine çalışma yapılabilir. Veya sizin için en önemli anahtar kelimenizi anasayfa üzerine çalışabilirsiniz.

  Kendimizden örnek verecek olursak SEOhocasi’nın anasayfası SEO kelimesi üzerine kurgulanmıştır. Alt sayfaları ise SEO kelimesinin türevleridir. 200’den fazla SEO türevi için lider konumda olmamızın sebebi site genelinin tek bir noktaya hitap etmesidir. Sizde bu şekilde sektörünüzle alakalı en genel anahtar kelimeyi anasayfa üzerine çalışıp alt sayfalarınızı da türevlerinden oluşturarak o kelimeye ait alakalı sayfa sayınızı arttırabilirsiniz.

Ana Sayfa SEO Ayarları Sorusunu Cevapla

INSTAGRAM
add Takip Et