SEO Hocası'na Merak Ettiğini Sor!

Ana Sayfa SEO Ayarları

Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı
6 sene önce 1119 Görüntülenme

web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik tasarım, adwords ve sosyal medya yönetimi yapan bir web sitem var. Her hizmetin, kendine has ayrı bir sayfası var. Her sayfa için gerekli SEO çalışmalarını yaptım. Fakat anasayfa kafamı karıştırıyor. Anasayfada hangi kelime yada hangi kelimeler için SEO yapmalıyım..

Ana Sayfa SEO Ayarları için Yanıtlar

  • admin
    Admin 29 Haziran 2015, 08:20

    Anahtar kelimelerden yola çıkacak olursak firmanız tasarım firması olabilir, çünkü anahtar kelimeleriniz genellikle ” Tasarım ” kelimesi odaklı. Her anahtar kelime için farklı bir sayfa açıp onun üzerine çalışma yapmanız oldukça mantıklı bir hareket ve tavsiye edilen çalışma sistemidir. Anasayfaya yapılacak olan çalışma için ise anahtar kelimelerinizden ortak olanı seçilip bunun üzerine çalışma yapılabilir. Veya sizin için en önemli anahtar kelimenizi anasayfa üzerine çalışabilirsiniz.

    Kendimizden örnek verecek olursak SEOhocasi’nın anasayfası SEO kelimesi üzerine kurgulanmıştır. Alt sayfaları ise SEO kelimesinin türevleridir. 200’den fazla SEO türevi için lider konumda olmamızın sebebi site genelinin tek bir noktaya hitap etmesidir. Sizde bu şekilde sektörünüzle alakalı en genel anahtar kelimeyi anasayfa üzerine çalışıp alt sayfalarınızı da türevlerinden oluşturarak o kelimeye ait alakalı sayfa sayınızı arttırabilirsiniz.

Cevapla

Ana Sayfa SEO Ayarları Sorusunu Cevapla

Ana Sayfa SEO Ayarları ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla