Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1294 Görüntülenme

Merhaba üstad,
Google anahtar kelime aracından bir kelime tespit ettim. Aylık elli bini aşkın aranması mevcut. Bu anahtar kelimeinin domain şekli boş yatıyor. Bu anahtar kelime hitlerini de bir başka site alıyor. Benim sormak istediğim .com şeklinde aldığım bu anahtar kelime için nasıl 1. sıraya çıkabilirim.

-Hergün tamamen özgün makale giriyorum
-gerkli site içi SEO optimizasyonu yaptım
-sosyal medya hesaplarını ayarladım
-blogger, wordpress, tumblr gibi düm uzantıları kaptım

Tek sorunum rekabete girdiğim site hurriyet, milliyet gibi Türkiye'nin önde gelen bir haber sitesi.

Yukardaki ayarlardan sonra site dışı nasıl bir yol izlemeliyim ilk sırada çıkıp kalıcı olmak için. Sitem henüz 1 aylık. Backlink çalışmasını nasıl yürütmeliyim? Başka yapmam gereken nedir?
İlginize şimdiden teşekkürler, iyi çalışmalar.

 • 1
 • 1
 • Anahtar kelime bir domaini ilk sıraya nasıl taşırım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   22 Haziran 2015, 14:29

   1

   Anahtar kelime içeren bir domain üzerinden yükselmek, marka ismindekinden daha kolay olabilir. Lakin eğer markası uzun yıllardır aktif olan bir websitesi ise onu geçmek oldukça zor hatta bazen imkansız olabilir. Yeni bir site açtıysanız ve benzersiz makaleler yazmaya başladıysanız, arama motorundan ziyaretçi almaya başlamış olmalısınız.

   Belirtmiş olduğunuz Blogger, WordPress ve Tumblr gibi mini blogları anasitenizdeki makalelerinizi güçlendirmek amacıyla kullanabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında Sosyal Medya'da aktif olursanız daha fazla ziyaretçi kitlesine ulaşmış olursunuz.

  Cevapla

  Anahtar kelime bir domaini ilk sıraya nasıl taşırım? Sorusunu Cevapla