Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1453 Görüntülenme

Öncelikle size daha önce soru sormuştum cevabınız için teşekür etmek istiyorum.
1.5 ay önce açmış olduğum web siteme trafik alamıyorum Alexa global sıralamam gayet iyi durumda Google indexlemeside günlük indexliyor içeriğimde orjinal adsensede aldım bir de Alexa linkim son güncellemeyle 76 altı oldu o da gayet iyi olduğunu düşünüyorum 1.5 ayda 76 gibi bir link almam beni şaşırttı her güncellemede 20 nin üzerinde link alıyorum bana bu yükseliş şaşırtıcı geldi tüm bunları topladığında trafik almam gerekirken tam aksine aldığım trafik iki elin parmağını geçmiyor yoksa ben çok mu acele ediyorum. Şimdiden cevabınız için çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız.

 • 1
 • 1
 • Web Siteme Trafik Alamıyorum için Yanıtlar

   admin
   Admin

   21 Nisan 2014, 13:34

   1

   Merhabalar Uğur Bey.

   Sitenizin Alexa sıralamasının uygun olması, Google tarafından almış olduğunuz AdSense olsa dahi eğer site içeriğiniz yeterli olarak anahtar kelimelerde çıkış gösteremiyorsa ve tanıtım konusunda siteniz bu konuda yetersizse doğal olarak ziyaretçi girişlerinizde düşük olacaktır.

   Konuyla ilgili olarak site dışı SEO çalışmaları yapmanız gerekmektedir. Bu çalışmalara ise anahtar kelime üzerinden, kategori veya yazı içeriği bazlı çalışmalarda bulunabilirsiniz.

  Cevapla

  Web Siteme Trafik Alamıyorum Sorusunu Cevapla