Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1457 Görüntülenme

.
Ben tanıtım yazısı eklemek istiyorum ama kaliteli siteler olmasını istiyorum. Sizin önerebileceğiniz kaliteli siteler var mı ve tanıtım yazısını nasıl eklersek etkisi daha fazla olur?

 • 1
 • 1
 • Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılmalıdır? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   30 Nisan 2014, 08:16

   1

   Merhabalar Abdullah Bey.

   Tanıtım yazısı nasıl olmalıdır ve SEO uyumlu tanıtım yazısı ile ilgili olarak daha önce bilgi vermiştik. Yüzeysel olarak anlatacak olursak SEO uyumlu tanıtım yazısı yazabilmek için çok iyi Türkçe kullanılması gerekmektedir. Kelimelerin, anlamların yada konunun birden değişmemesi, anlatılacak içeriğe ve kurallara bire bir olarak uyumlu olması SEO uyumlu tanıtım yazısı için en önemli kriterler arasındadır.

   Bu kriterler arasında diğer içeriklere nazaran sitenize bilgi alma amaçlı giren kullanıcılara tamamıyla aradığı konu hakkında net bilgi vermek en doğru yöntem ve mantık olmaktadır. Kullanıcılar sitenizde kaliteli bilgileri buluyorsa ve bu içerikleri sürekli olarak özgün görüyor ve okuyorsa hem kullanıcı için hem de Google için ekstra bir SEO puanı olacaktır.

   SEO uyumlu tanıtım yazısı konusundaki makaleye https://www.seohocasi.com/seo-uyumlu-tanitim-yazisi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  Cevapla

  Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılmalıdır? Sorusunu Cevapla