Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1168 Görüntülenme

web sitemiz için kayan yazı, led tabela, cnc kasa, kayan yazı kasası olarak yükselmesini istiyoruz. Sizinle nasıl SEO çalışması yapabiliriz?

 • 1
 • 1
 • Sizinle Nasıl SEO Çalışması Yapabiliriz? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   12 Mart 2015, 07:41

   1

   Merhabalar Kenan Bey;

   Sabit bir çalışma planımız yoktur. Bunu yerine daha sağlıklı olan çalışmalardan önce analizler gerçekleştirerek bu analizler sonrası sitenize uygun çalışma planı oluşturup çalışmalara başlamaktayız. Analizlerin içeriği olarak; site içi SEO düzenleme önerileri, anahtar kelime seçimi, anahtar kelimelerin alakalı sayfalarını tespit etme eğer yoksa sayfa açma talebi, sosyal medya analizi ve önerileri, sektördeki rakiplerinizin tespiti, bu rakiplerin backlink durumları gibi toplamda 7 adet analiz gerçekleştirmekteyiz. Bu analizler sonrası hem sektörünüz, hem rakipleriniz hakkında detaylı bilgiler elde edip site içi hatalarınızı da giderdikten sonra tamamen size özel bir çalışma planı oluşturup çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

   Bu noktada sitenizin hangi çalışmalara ihtiyacı varsa o çalışmaları gerçekleştirerek seçmiş olduğunuz hizmet türüne göre de tarafınıza yapılan çalışmaları belirli periyotlar ile göndermekteyiz. Daha ayrıntılı bilgileri 444 4 915 nolu çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

  Cevapla

  Sizinle Nasıl SEO Çalışması Yapabiliriz? Sorusunu Cevapla