Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

10 sene önce  |  1451 Görüntülenme

ben başlığı linkle aynı yapıyorum ve kısa tutuyorum. mesela alt sayfa anahtar kelimem adana halı yıkama olsun. ornekdomain.com/adana-hali-yikama/ gibi adrese en uygun başlık ne olmalıdır? Ben Adana Halı Yıkama deyip kestirip atıyorum. Sonuna firma adı da yazmıyorum. Biraz daha özgün bir şeyler yazayım mı yoksa devam mı edeyim? Mesela adana halı yıkama firması" veya "Halı Yıkama Adana'da Bizden Sorulur" gibi?

 • 1
 • 1
 • Sitenin Başlığı Tam Olarak Nasıl Olmalı için Yanıtlar

   admin
   Admin

   27 Mayıs 2014, 17:21

   1

   Title mantık olarak arama sonuçlarında kişilerin direkt olarak karşısına çıktığı için bu konuda net bir hedef belirlemeniz ve o anahtar kelimede gezinen kişilerin tek bir sonuç amaçlı aranma hacmine karşılık vermenizdir.

   Yani adana halı yıkama anahtar kelimesini arayan kişiye "Adana Halı Yıkama Servisi - XXX Halı" ve description (Açıklama Metni) kısmına da "Adana halı yıkama servisi ile kapınıza kadar hizmet veriyor, halılarınızı en hijyenik şekilde yıkayıp evinize kadar teslim ediyoruz" cümlesini içeren ve direkt müşteri odaklı bir çalışma yapılması daha sağlıklı ve mantıklı olacaktır.

  Cevapla

  Sitenin Başlığı Tam Olarak Nasıl Olmalı Sorusunu Cevapla