Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

8 sene önce  |  1038 Görüntülenme

10 yaşında olan bir domaini haberler kelimesinde nasıl yükseltiriz? Günde yüzlerce siteden tanıtım sitesi alarak mı yapabiliriz bu işlemi?

Ayrıca sıralamada .tr ülke uzantısının bir anlamı var mıdır?

 • 1
 • 1
 • Sitemizi Haberler Kelimesinde Nasıl Yükseltiriz? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   27 Haziran 2015, 08:04

   1

   Merhaba Efe Bey,

   Haberler kelimesi oldukça rekabetli bir anahtar kelimedir. Öncelikle site içi SEO'dan başlayarak site içi SEO'nuzu kusursuz hale getirmelisiniz. Daha sonra site dışı SEO çalışması için stratejik bir SEO planlaması yapılmalıdır. İlk sayfada ki tüm rakiplerinizi inceleyerek eksiğiyle veya fazlasıyla rakiplerinizi değerlendirerek site yapınızı ona göre oluşturmalısınız. Özellikle sosyal medyayı etkin ve dikkat çekici bir şekilde kullanmalısınız. Her alandan sitenize referans bağlantılar sağlamalısınız ve rekabeti çok yüksek olan bu kelime için sabırlı olmalısınız. Bunların dışında önemli bir nokta ise reklamdır. Siteniz için stratejik reklam planlamaları ve çalışmaları yaparak bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

   SEO çalışmalarında domain yaşı ve uzantısı kısmen etkisi olsa da sitenizde kullanıcıyı dikkate alarak, kullanıcı ihtiyaçlarına göre yapılan düzenlemeler Google nezdinde daha değerlidir.

  Cevapla

  Sitemizi Haberler Kelimesinde Nasıl Yükseltiriz? Sorusunu Cevapla