Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1514 Görüntülenme

Bir web sitem var ve uzun zamandır bu web sitem ile uğraşıyorum. Normal bir oyun sitesi. Rakiplerime göre oyun açıklamalarını daha uzun yazıyorum, site içi SEO olarak en uygun şekilde çalışıyorum. Sosyal Medyayı rakiplerime göre daha etkin bir şekilde kullanıyorum. Bir haber sitesinde Haber gibi bir tanıtım yazısı yayınlattım. Siteyi ilk açtığımda kelimemde 100. sırada falan çıkıyordum. Ancak sonradan ne olduysa bir daha giremedim sıralamaya. Oyun aramalarında ilk 5 sayfada oluyor site genellikle. Ancak ana kelimede bir türlü sokamıyorum. Başka bir site için bu kadar uğraşsam gerçekten farklı sonuçlar alacağımı sanıyorum. Rakiplerim genellikle 1 - 2 yıllık siteler. Benim sitem ise 1.5 aylık. Mantıklı bulduğum tek sebep bu. En azında bi 3. sayfada falan çıksa iyi olurdu diyorum. Çok kritik bir hatamı yaptım yoksa zamana mı ihtiyacım var anlayamadım. Bir zahmet yardımcı olur musunuz bana? Ayrıca en güçlü rakibim en az 10 siteden tanıtım yazısı almış. Ancak bunun benim sıralamama etkisi olacağını pek sanmıyorum. Ayrıca en güçlü rakibim 5 yıldır açık olan bir site.

 • 1
 • 1
 • Sitemi Sıralamaya Sokamıyorum Sebebi Ne Olabilir? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   7 Eylül 2014, 22:52

   1

   Siteniz yeni olduğundan Google tarafından daha çok takip altındadır. Sitenize belli periyotlar içerisinde çalışma yapar ve bu çalışmaları düzenli hale getirirseniz çok daha fazla etkisi olacaktır.

   Mantık olarak kuracağınız strateji geleceğe yönelik olsun ve hiç acele etmeyin. Belli süre sonra Google sitenizi fark edecek ve gereken sıralamalara getirecektir.

  Cevapla

  Sitemi Sıralamaya Sokamıyorum Sebebi Ne Olabilir? Sorusunu Cevapla