SEO Fiyat Hesaplama
SEO Araçları
Diğer Araçlar
Top 10 Yazı
Top 10 Soru
Kitaplar
Top 10 Arama
Sosyal İletişim
SEO Hocası'na Sor

Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım?

0
Dunyayi Gezsek
Dunyayi Gezsek
Google Sıralama Değişimleri 5 sene önce 602 Görüntülenme

Merhaba,
Temelde 3 sorum olacak. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

-Blogum googleda ancak tam olarak blog url’sini yazdığımda arama kayıtlarında çıkıyor. Yani dunyayigezsek.blogspot.com olarak yazdığımda bulabiliyorum. Ama ben “dünyayı gezsek” yazıldığında da görünmesini istiyorum. Bunun için ne yapabilirim?

– Blogumun ana başlığını yani üst bilgi kısmındaki başlığın fontunu ve rengini de değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim?

– Linkwithin gadgetını yükleyerek “bunlar da ilginizi çekebilir” alanı yaratmaya çalıştım, başlık geldi ancak yazılarım çıkmadı. Bu konuda ne yapabilirim?

Şimdiden tekrar teşekkürler

Dunyayi Gezsek

Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

 • admin
  0
  Admin 21 Ağustos 2014, 20:51

  Merhabalar,

  Sorularınıza sorduğunuz üzere maddeler halinde cevap verelim…

  Bloğunuzu Google’da kendi anahtar kelimenizle yani domain adresinize birebir uyacak şekilde arıyor ve arama sonuçlarında sitenizi bulamıyorsanız sitenizin info bilgilerini kontrol edin. Eğer info bilgisi yoksa siteniz filtreye girmiştir. Info bilgisi de varsa sitenizde ya SPAM durumu yada ana kelimede yetersiz bir SEO çalışması olabilir.

  Bu işlemleri Blogspot sitenizde “şablonlar” kısmından manuel olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu bilgiler için kısmi CSS bilgisine sahip olmanız gereklidir.

  Eklentilerin içerikleriyle ilgili olarak net bir bilgiyi tam olarak yönlendirici şekilde vermek doğru olmaz. Bu bağlantıları “son yazılar” olarak değiştirebilir ve kullanıcılara her sayfada en yeni sayfalarınızı tanıtarak gösterebilirsiniz.

Cevapla

Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla

Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? ile Benzer SEO Yazıları

Soru Sor Cevapla