Misafir Kullanıcı
Misafir Kullanıcı

9 sene önce  |  1376 Görüntülenme

Temelde 3 sorum olacak. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

-Blogum Google'da ancak tam olarak blog URL'sini yazdığımda arama kayıtlarında çıkıyor. Yani dunyayigezsek.blogspot.com olarak yazdığımda bulabiliyorum. Ama ben "dünyayı gezsek" yazıldığında da görünmesini istiyorum. Bunun için ne yapabilirim?

- Blogumun ana başlığını yani üst bilgi kısmındaki başlığın fontunu ve rengini de değiştirmek istiyorum. Bunu nasıl sağlayabilirim?

- Linkwithin gadgetını yükleyerek "bunlar da ilginizi çekebilir" alanı yaratmaya çalıştım, başlık geldi ancak yazılarım çıkmadı. Bu konuda ne yapabilirim?

Şimdiden tekrar teşekkürler

Dunyayi Gezsek

 • 1
 • 1
 • Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? için Yanıtlar

   admin
   Admin

   21 Ağustos 2014, 20:51

   1

   Sorularınıza sorduğunuz üzere maddeler halinde cevap verelim...

   Bloğunuzu Google'da kendi anahtar kelimenizle yani domain adresinize birebir uyacak şekilde arıyor ve arama sonuçlarında sitenizi bulamıyorsanız sitenizin info bilgilerini kontrol edin. Eğer info bilgisi yoksa siteniz filtreye girmiştir. Info bilgisi de varsa sitenizde ya SPAM durumu yada ana kelimede yetersiz bir SEO çalışması olabilir.

   Bu işlemleri Blogspot sitenizde "şablonlar" kısmından manuel olarak değiştirmeniz gerekiyor. Bu bilgiler için kısmi CSS bilgisine sahip olmanız gereklidir.

   Eklentilerin içerikleriyle ilgili olarak net bir bilgiyi tam olarak yönlendirici şekilde vermek doğru olmaz. Bu bağlantıları "son yazılar" olarak değiştirebilir ve kullanıcılara her sayfada en yeni sayfalarınızı tanıtarak gösterebilirsiniz.

  Cevapla

  Sitemi Kendi Adında Aradığımda Bulamıyorum Ne Yapmalıyım? Sorusunu Cevapla